Panasonic Toughbook H1 Field - надміцний планшетник для суворих умов роботи Автор: Andriy · Опубліковано: 12.02.2010 10:47 · Розділ: Техніка

Компанія Panasonic представила планшетний комп'ютер H1 Field із серії Toughbook. Це укріплений пристрій, який дійсно, як і вказує його назва, може працювати в несприятливих "польових" умовах. Panasonic Toughbook H1 Field, побудований на 1,86 ГГц процесорі Intel Atom Z540, оснащений яскравим 10,4-дюймовим сенсорним дисплеєм, зображення на якому залишається добре видимим навіть під прямим сонячним світлом. Він підтримує управління стилусом або пальцем, причому, на руці може бути рукавичка. Об'єм оперативної пам'яті планшетника складає 2 Гб, а для зберігання даних передбачений твердотільний накопичувач на 64 Гб. Він працює під управлінням операційної системи Windows 7 або XP Tablet Edition.

Panasonic Toughbook H1 Field. Фото взято з сайту news.ferra.ru
Panasonic Toughbook H1 Field. Фото взято з сайту news.ferra.ru

Panasonic Toughbook H1 Field може оснащуватися GPS приймачем, сенсором відбитків пальців, сканером штрих-коду і 2 Мп камерою. Також у числі опцій - зчитувачі RFID і смарт-карт. У числі бездротових можливостей планшетного ПК - Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Bluetooth 2.1 EDR і як опція EV-DO і HSPA (чіпсет Gobi2000). Що стосується запасу міцності, то новинка відповідає специфікації IP65 по захисту від води та пилу (повний захист від попадання пилу і захист від струменів води) і військовому стандарту MIL-STD-810G. До того ж, планшетник поміщений в міцний корпус з магнієвого сплаву і може функціонувати при температурі від -20 до +60 градусів Цельсія. Panasonic Toughbook H1 Field надійде в продаж в березні і буде коштувати $3379.

Panasonic Toughbook H1 Field. Фото взято з сайту news.ferra.ru
Panasonic Toughbook H1 Field. Фото взято з сайту news.ferra.ru

Джерело news.ferra.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.