Компанія Porsche зробила гібридний гоночний автомобіль Автор: Andriy · Опубліковано: 12.02.2010 10:42 · Розділ: Авто-мото

Компанія Porsche розповсюдила першу інформацію і офіційні фотографії гібридної версії гоночного автомобіля 911 GT3 R - Hybrid. Офіційна прем'єра має відбутися в березні на автосалоні в Женеві, а вже в травні новинка візьме участь у гонці «24 години Нюрбургринга".

Porsche 911 GT3 R – Hybrid. Фото взято з сайту rstcars.com
Porsche 911 GT3 R – Hybrid. Фото взято з сайту rstcars.com

Автомобіль оснащений гібридною силовою установкою, що сполучить розташований в задній частині чотирьохлітровий шестициліндровий оппозитник потужністю 480 кінських сил і два електромотора, що приводять в рух передні колеса. На місці пасажирського сидіння знаходиться маховик, який під час гальмування «збирає» кінетичну енергію (аналог системи KERS, яка використовується на болідах Формули 1). Як тільки накопичується достатній заряд (120 кіловат або приблизно 160 кінських сил), водій натисненням кнопки на рульовому колесі може на шість-вісім секунд задіяти електромотори.

Porsche 911 GT3 R – Hybrid. Фото взято з сайту rstcars.com
Porsche 911 GT3 R – Hybrid. Фото взято з сайту rstcars.com

Як очікується, динамічні характеристики новинки будуть оголошені на Женевському моторшоу.

До речі, не виключено, що цей автомобіль знаменує повернення Porsche в гонку «24 години Ле-Мана».

Porsche 911 GT3 R – Hybrid. Схема авто. Фото взято з сайту rstcars.com
Porsche 911 GT3 R – Hybrid. Схема авто. Фото взято з сайту rstcars.com

Джерело rstcars.com


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.