CD-MP3 автомагнітоли Philips із підтримкою флеш-накопичувачів Автор: Andriy · Опубліковано: 12.02.2010 10:26 · Розділ: Авто-мото

В асортименті компанії Philips з'явилися пристрої спеціально для автовласників. Три нові магнітоли з підтримкою відтворення CD-MP3 дисків призначені для тих, хто замислюється над заміною штатної магнітоли свого автомобіля.

Philips СEM220. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Philips СEM220. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Philips СEM220 оснащена програвачем компакт-дисків, а також функцією MP3 Link, що дозволяє відтворювати MP3-файли безпосередньо з портативних медіаплеєрів. Крім того, реалізована можливість відтворення музичних композицій прямо з карт пам'яті SD, а також з USB флеш-накопичувачів. Також пристрій має трьохсмуговий параметричний еквалайзер з 8 попередньо встановленими варіантами, а також RCA-вихід для підключення зовнішнього підсилювача.

Philips CEM250. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Philips CEM250. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Більш просунута модель Philips CEM250 відрізняється підтримкою технології Bluetooth, завдяки якій можна передавати музику в потоковому режимі з телефону на магнітолу, а також використовувати мобільний телефон у режимі «hands-free» під час водіння. Висококонтрастний кольоровий РК-дисплей із світлодіодним підсвічуванням (синє/червоне) забезпечений зручним та інтуїтивно зрозумілим меню.

Philips CED320. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Philips CED320. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Нарешті, старша модель Philips CED320 примітна своїм 3,5-дюймовим кольоровим РК-дисплеєм, на якому можна переглядати фотографії. Крім того, магнітола вміє відтворювати DVD-диски - в пробці можна подивитися пару серій улюбленого "Доктора Хауса". Philips CED320 має два відеовиходи для підключення зовнішніх моніторів, сумісна з більшістю аудіо та відеоформатів, має функцію MP3 Link, роз'єм для прямого підключення USB, а також слот для карт пам'яті SD, завдяки чому доступ до музичних файлів, відеозаписів і фотографій стає максимально простим і зручним.

Всі нові ресивери Philips оснащені вбудованим високочутливим PLL-тюнером з функцією виведення на екран додаткової інформації RDS і розширеним УКХ діапазоном FM. Крім того, магнітоли володіють вихідною потужністю 4х50 Вт, а також всіма необхідними роз'ємами для створення в автомобілі повноцінної акустичної системи.

Новинки з'являться на ринку в лютому 2010 року. Рекомендована роздрібна вартість складе: Philips СEM220 - $152, Philips CEM250 - $185, Philips CED320 - $343.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.