Автосалон в Чикаго 2010: Kia Ray Автор: Andriy · Опубліковано: 12.02.2010 10:18 · Розділ: Авто-мото

Ви все ще вважаєте, що гібридні автомобілі - це нудно? Тоді Вам варто поглянути на нову концептуальну розробку компанії Kia - гібридний седан під назвою Ray, показаний на Чиказькому автошоу.

Kia Ray. Фото взято з сайту rstcars.com
Kia Ray. Фото взято з сайту rstcars.com

Як відзначають представники південнокорейської фірми, новий концепт-кар був створений для демонстрації філософії нового суббренда Kia EcoDynamics, під яким планується продавати економічні та екологічно чисті автомобілі. Ось вам яскравий приклад - кузов машини створений з надлегких матеріалів, що переробляються, а на даху розмістилися сонячні батареї. Ну як вам? Проте найцікавіше - це силова установка автомобіля.

Kia Ray. Фото взято з сайту rstcars.com
Kia Ray. Фото взято з сайту rstcars.com

Концепт оснащується 1,4-літровим 153-сильним бензиновим мотором, 75-кіловатним електродвигуном і комплектом літій-іонних батарей. Виключно на електротязі Kia Ray зможе проїхати до 50 миль (75-80 кілометрів), а завдяки наднизькій витраті палива (1,2 літра на сто кілометрів шляху) запас ходу у новинки становить 1200 кілометрів.

Kia Ray. Фото взято з сайту rstcars.com
Kia Ray. Фото взято з сайту rstcars.com

Крім того, автомобіль оснащується "екологічно чистою" аудіосистемою Infinity Greenedge, у якій використовуються високоефективні динаміки і підсилювачі, що вимагають вдвічі менше енергії при тому ж рівні потужності, що й звичайні аудіокомпоненти, а також мультимедійною системою Kia UVO, розробленою за участю команії Microsoft.

Чи запустять Kia Ray в серію - не уточнюється.

Джерело rstcars.com


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.