Тюнер Onyx Concept допрацював Bentley Continental GT Автор: Andriy · Опубліковано: 12.02.2010 10:08 · Розділ: Авто-мото

Ірландська тюнінгова компанія Onyx Concept показала власний погляд на те, яким повинен бути купе Bentley Continental GT - Onyx Bentley Continental Platinum GTO. Покупцям пропонується змінити як технічні характеристики, так і зовнішність автомобіля.

Onyx Bentley Continental Platinum GTO. Фото взято з сайту rstcars.com
Onyx Bentley Continental Platinum GTO. Фото взято з сайту rstcars.com

У передньому бампері з'являються нові карбонові елементи і світлодіодні секції денного світла, колісні арки стають ширшими, а «спідниці» - агресивнішими. Крім того, покупцям пропонуються новий задній бампер з карбоновим дифузором, карбоновий спойлер на кришку багажника, і 22-дюймові колісні диски, пофарбовані в чорний матовий колір.

Onyx Bentley Continental Platinum GTO. Фото взято з сайту rstcars.com
Onyx Bentley Continental Platinum GTO. Фото взято з сайту rstcars.com

Фахівці Onyx Concept також готові провести модернізацію шестилітрового дванадцятициліндрового двигуна, що дозволить збільшити його потужність з 560 до 650 кінських сил, і встановити занижену підвіску.

У продажі нова програма доопрацювань з'явиться в березні поточного року.

Джерело rstcars.com


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.