Nikon Coolpix P100 - псевдодзеркальна фотокамера з 26х зумом Автор: Andriy · Опубліковано: 12.02.2010 10:04 · Розділ: Техніка

Як і очікувалося, компанія Nikon оголосила про випуск нової компактної фотокамери Coolpix P100. Нагадаємо, з чуток передбачалося, що вона прийде на зміну Nikon Coolpix P90. Багатофункціональна P100 з роздільною здатністю 10,3 мегапікселів позиціонується виробником як псевдодзеркальна фотокамера, яка створена для тих, хто зацікавлений у придбанні компактної фотокамери з максимально широким набором функцій, що дозволяє знімати найрізноманітніші об'єкти і сюжети.

Nikon Coolpix P100. Фото взято з сайту news.ferra.ru
Nikon Coolpix P100. Фото взято з сайту news.ferra.ru

Ширококутний об'єктив NIKKOR з 26-кратним збільшенням (в еквіваленті для 35-мм фотокамер: 26-678 мм) і лінзами зі скла ED дає фотографу свободу у виборі сюжетів і забезпечує чіткість знімків. Матриця CMOS з підсвіткою (BSI, backside-illuminated) відрізняється підвищеною чутливістю і пригнічує шуми, дозволяючи робити знімки навіть при недостатньому освітленні. Як вдень, так і вночі можна знімати відеоролики з розширенням 1080p HD зі стереозвуком, оптичним зумом, автофокусуванням і частотою в 30 кадрів в секунду.

Nikon Coolpix P100. Фото взято з сайту news.ferra.ru
Nikon Coolpix P100. Фото взято з сайту news.ferra.ru

Розробники подбали і про зручність цієї фотокамери, що отримала окрему кнопку для зйомки відео і рідкокристалічний екран діагоналлю 3,0 дюйма зі змінним кутом нахилу (вгору до 90 градусів або вниз під кутом до 82 градусів). Безперервна високошвидкісна зйомка з буфером попередньої зйомки дозволяє зробити до 45 послідовних знімків зі швидкістю 10 знімків в секунду. Ця камера підтримує 5 режимів запобігання розмитості, в результаті фотограф може повністю зосередитися на об'єкті, який знімає. 17 сюжетних режимів, що включає нічну зйомку без штатива, нічний портрет і нічний пейзаж, забезпечують оптимальну настройку камери для популярних стилів, ефектів і місць зйомки. Режим макрозйомки підтримує знімки з відстані 1 см від об'єкта.

Nikon Coolpix P100. Фото взято з сайту news.ferra.ru
Nikon Coolpix P100. Фото взято з сайту news.ferra.ru

За допомогою роз'єму HDMI mini камера підключається до телевізорів високої чіткості. Заряджати акумуляторні батареї можна як від роз'єму USB на комп'ютері, так і від мережі з допомогою доданого блоку живлення. Фотокамера Coolpix P100 буде випускатися в чорному виконанні, вихід запланований на березень, а орієнтовна ціна становить $399,95.

Джерело news.ferra.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.