У MSI готова 3D-карта GeForce GT 220 з пасивним охолодженням Автор: Andriy · Опубліковано: 12.02.2010 10:01 · Розділ: Техніка

Хоча на офіційному сайті MSI інформація про новинку поки відсутня, за даними джерела, ця компанія випустила 3D-карту на 40-нанометровому GPU NVIDIA GT220 з пасивним охолодженням.

Відеокарта N220GT. Фото взято з сайту ixbt.com
Відеокарта N220GT. Фото взято з сайту ixbt.com

Показаний на знімках графічний прискорювач GeForce GT 220 має 48 потокових процесорів. Частота ядра GPU дорівнює 625 МГц, блок шейдерів працює на частоті 1580 МГц, а 1 Гб пам'яті DDR2 - на частоті 810 МГц. Ширина шини, що зв'язує пам'ять і процесор, дорівнює 128 розрядів.

Відеокарта N220GT. Фото взято з сайту ixbt.com
Відеокарта N220GT. Фото взято з сайту ixbt.com

Карта підтримує DirectX 10.1. До інших її переваг можна віднести застосування твердотільних конденсаторів.

Для підключення моніторів служать роз'єми D-Sub, DVI і HDMI.

Найбільш цікавою особливістю новинки є система охолодження. Як видно на ілюстраціях, вона складається з тепловідводу, притиснутого до GPU, двох теплових трубок і радіатора, набраного з Г-подібних пластин.

Відеокарта N220GT. Фото взято з сайту ixbt.com
Відеокарта N220GT. Фото взято з сайту ixbt.com

У європейських магазинах N220GT-MD1GZ відповідає цінник 65 євро.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.