Lian Li PC-7FNWX - алюмінієвий Mid Tower з USB 3.0 Автор: Andriy · Опубліковано: 11.02.2010 15:41 · Розділ: Техніка

Фото взято з сайту 3dnews.ru
Фото взято з сайту 3dnews.ru

На офіційному сайті компанії Lian Li Industrial Co. з'явився опис нового комп'ютерного корпусу формату Mid Tower під індексом PC-7FNWX, який виготовлений повністю з алюмінію і володіє габаритами 210х470х490 мм при вазі 5,5 кг.

Корпус Lian Li PC-7FNWX. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Корпус Lian Li PC-7FNWX. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Як і інші продукти від цього виробника, дебютант відрізняється високою якістю збірки, добре продуманим дизайном інтер'єру і відмінно організованою системою вентиляції.

Корпус Lian Li PC-7FNWX. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Корпус Lian Li PC-7FNWX. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Модель характеризується привабливим зовнішнім виглядом, забезпечена великим прозорим вікном на бічній стінці і пофарбована в чорний колір як зовні, так і всередині.

Корпус Lian Li PC-7FNWX. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Корпус Lian Li PC-7FNWX. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Виріб сумісний з платами стандартів ATX і Micro-ATX, має у своєму розпорядженні вісім слотів розширення, обладнаний п'ятьма 5,25-дюймовими відсіками (один легко трансформується в 3,5-дюймовий) і всередині має чотири посадочних місця для встановлення 3,5-дюймових накопичувачів.

Підтримкою оптимального температурного режиму в корпусі займаються два вентилятори, а саме один 140-мм фронтальний з блакитним світлодіодним підсвічуванням і один 120-мм тиловий.

Корпус Lian Li PC-7FNWX. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Корпус Lian Li PC-7FNWX. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Що ж до набору виведених назовні інтерфейсів, то тут присутні два новомодних порти USB 3.0 і порт eSATA, а також пара стандартних аудіороз'ємів.

Про ціну продукту, який має надійти у продаж у квітні поточного року, поки нічого не відомо.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.