Корпус SilverStone Precision PS03 оснастили бардачком Автор: Andriy · Опубліковано: 11.02.2010 15:19 · Розділ: Техніка

Тайванська компанія SilverStone Technology, що недавно випустила цікавий пристрій для прискорення роботи HDD, готується почати поставки третього корпусу для ПК серії Precision.

Корпус для ПК PS03. Фото взято з сайту ixbt.com
Корпус для ПК PS03. Фото взято з сайту ixbt.com

Детальна інформація про новинку під позначенням PS03 вже з'явилася на сайті компанії. Корпус, показаний на знімках, відноситься до категорії mid-tower. Габарити конструкції, повністю пофарбованої в чорний колір, складають 200x472x471 мм.

Корпус для ПК PS03. Фото взято з сайту ixbt.com
Корпус для ПК PS03. Фото взято з сайту ixbt.com

Шасі дозволяє встановити системну плату типорозміру ATX або Micro ATX, до чотирьох накопичувачів типорозміру 5,25 дюйма і до семи накопичувачів типорозміру 3,5 дюйма (два з них - з виходом на передню панель).

Корпус для ПК PS03. Фото взято з сайту ixbt.com
Корпус для ПК PS03. Фото взято з сайту ixbt.com

Конструктори подбали про гарну вентиляції PS03: один 120-міліметровий вентилятор знаходиться на задній стінці, другий такий же можна поставити на передній, а третій, розміром 120 або 140 мм - на верхній.

У верхній частині корпусу знаходиться панель з роз'ємами для навушників і мікрофона і чотирма портами USB 2.0.

Корпус для ПК PS03. Фото взято з сайту ixbt.com
Корпус для ПК PS03. Фото взято з сайту ixbt.com

Крім того, як видно на знімках, там можна виявити невелику ємність з кришкою, призначену для зберігання всяких дрібниць, які вічно знаходяться під рукою.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.