Новенький дизель вдихне у Fiat 500 свіжі сили Автор: Andriy · Опубліковано: 11.02.2010 15:15 · Розділ: Авто-мото

Італійський автогігант Fiat зробив невеликі зміни в силовий лінійці бестселера серед компакт-карів Fiat 500, створивши для автомобіля більш потужний дизельний агрегат.

Fiat 500. Фото взято з сайту kolesa.ru
Fiat 500. Фото взято з сайту kolesa.ru

Fiat 500 розпрощався з дизельним 75-сильним мотором Multijet, на зміну якому прийшов новий двигун Multijet II. Силовий агрегат об'ємом 1,3 літра оснащений технологією Start & Stop і фільтром твердих частинок вихлопу (DPF). Новий мотор став потужнішим на 20 "одиниць", а обертовий момент в 200 Нм доступний з 1,500 об/хв.

Як пише Carscoop, з новим 95-сильним дизельним двигуном італійський хетчбек здатний досягти максимальної швидкості 181 км/год, а прискорення до першої "сотні" займає 10,7 сек. Для порівняння, "максималка" Fiat 500 з мотором потужністю 75 к.с. дорівнює всього 165 км/год, а з 0 до 100 км/год автомобіль розганяється за 12,5 сек.

У змішаному циклі Fiat 500 з дизельним агрегатом Multijet II споживає 3,9 л палива на 100 км при рівні викидів СО2 104 г/км. Вартість автомобіля поки не розголошується.

Сімейство "п'ятисотих", визнане у позаминулому році європейським автомобілем року і однією з найкрасивіших моделей, є одним з найбільш численних. Тільки в нинішньому році його поповнить відразу кілька спеціальних версій, першим з яких стане Fiat 500 Pink.

Джерело kolesa.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.