Seagate Savvio 10K.4 - найбільш ємний і надійний 2,5'' HDD в світі Автор: Andriy · Опубліковано: 11.02.2010 15:11 · Розділ: Техніка

Компанія Seagate Technology в черговий раз довела своє лідерство на ринку жорстких дисків, анонсувавши випуск моделі Savvio 10K.4, яка відноситься до рішень корпоративного класу і позиціонується творцями як найбільш надійний і місткий на сьогоднішній день продукт такого роду у форм-факторі 2,5 дюйма.

Seagate Savvio 10K.4. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Seagate Savvio 10K.4. Фото взято з сайту 3dnews.ru

На розсуд споживачів виробник пропонує модифікації обсягом не тільки 450 Гб, але і 600 Гб, які розраховані на цілих 2 мільйони годин безвідмовного функціонування. При цьому накопичувачі випускаються у варіантах з інтерфейсом SAS або Fiber Channel і володіють буфером об'ємом 16 Мб. Швидкість обертання шпінделя складає 10000 обертів на хвилину, а середній час затримки дорівнює 3 мс.

Примітно й те, що вироби забезпечені фірмовою енергозберігаючою технологією Seagate PowerChoice, тоді як про ефективний захист важливої інформації подбають такі прогресивні розробки, як Self-encrypting Drive (SED) і Protection Information (PI), доступні як опції.

Наприкінці повідомимо, що на Savvio 10K.4 виробник дає п'ятирічну гарантію якості.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.