NEC Electronics випускає процесор обробки зображень для камерофонів з підтримкою Full HD Автор: Andriy · Опубліковано: 11.02.2010 14:57 · Розділ: Техніка

Фото взято з сайту playwares.com
Фото взято з сайту playwares.com

Представлена компанією NEC Electronics однокристальна система Camera Engine 151 (CE151) призначена для обробки зображень. Вона розрахована на застосування в стільникових телефонах, оснащених камерами. За словами компанії, CE151 дозволяє отримати «чіткі і високоякісні зображення, які можна порівняти із зображеннями цифрових фотокамер».

Новинка є не першим досвідом NEC Electronics в цій галузі. У 2007 році був випущений процесор CE131, що підтримує датчики роздільною здатністю до 8 Мп. У 2009 році NEC Electronics представила однокристальну систему CE143, розраховану на спільне використання з датчиками зображення роздільною здатністю 12 Мп і підтримуючу відео високої чіткості. Від своїх попередників новий процесор відрізняється підвищеною продуктивністю, покращеною якістю обробки і зменшеним енергоспоживанням.

Однокристальна система CE151 здатна обробляти потік даних, що надходить від матриці типу CMOS роздільною здатністю до 13 Мп. Вона підтримує відео високої чіткості у форматі Full HD (1080p). При цьому новий процесор зберіг зворотну сумісність з попередніми моделями, що, на думку виробника, має спростити розробку програм і перехід до нової моделі.

Серед ключових особливостей CE151 компанія виділяє покращене придушення шумів, підтримку технології SpeedTags, що зменшує затримку спрацьовування затвору, систему стабілізації зображення.

Зараз доступні ознайомчі зразки NEC Electronics CE151. Один примірник коштує $40. У квітні компанія розраховує розгорнути масовий випуск новинки, виробляючи мільйон однокристальних систем щомісяця.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.