Спеціальна версія хетчбека Focus RS побачить світ в обмеженому тиражі Автор: Andriy · Опубліковано: 11.02.2010 14:54 · Розділ: Авто-мото

Компанія Ford of Switzerland в рамках заходів з відзначення 40-річчя підрозділу RS, що займається розробкою «заряджених» версій автомобілів Ford, підготувала спеціальну версію хетчбека Focus RS - WRC Edition. Новинка буде випущена обмеженим тиражем в 50 екземплярів для ринку Швейцарії.

Focus WRC Edition. Фото взято з сайту rstcars.com
Focus WRC Edition. Фото взято з сайту rstcars.com

Для створення дизайну машини були залучені шанувальники американської марки, які взяли участь у спеціальному конкурсі. Варіантів було більш ніж достатньо, але врешті-решт зупинилися на білому забарвленні кузова з чорними і зеленими наклейками і «гоночними» смугами, а також пофарбованих у чорний колір 19-дюймових легкосплавних колісних дисках OZ Superturismo GT. До речі, в салоні машини є спеціальна табличка з підписами пілотів гоночної команди Ford Мікко Хірвонен і Ярмо Лехтінена.

Focus WRC Edition. Фото взято з сайту rstcars.com
Focus WRC Edition. Фото взято з сайту rstcars.com

Технічна начинка хетчбека залишилася без змін. Він як і раніше оснащується 2,5-літровим п'ятициліндровим турбодвигуном і шестиступінчастою механічною коробкою. Відповідно, розгін до «сотні» як і раніше займає 5,9 секунди, а максимальна швидкість складає 263 кілометри на годину.

Focus WRC Edition. Фото взято з сайту rstcars.com
Focus WRC Edition. Фото взято з сайту rstcars.com

У Швейцарії придбати Ford Focus RS WRC Edition можна за ціною 55900 франків (приблизно 37950 євро).

Джерело rstcars.com


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.