Intel Itanium 9300: серверні процесори нового покоління Автор: Andriy · Опубліковано: 11.02.2010 14:51 · Розділ: Нові технології

Логотип компанії. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Логотип компанії. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Компанія Intel оголосила про вихід на ринок процесорів серії Itanium 9300. Нові чіпи містять в два рази більше ядер в порівнянні з процесорами попереднього покоління (чотири проти двох), володіють збільшеним об'ємом кеш-пам'яті, підтримують у 8 разів більший обсяг оперативної пам'яті DDR3.

Процесори Itanium 9300 також володіють підтримкою технології Intel Virtualization Technology другого покоління. Чіпсет Intel 7500 під час роботи з віртуальними машинами здатний призначати пристрої введення/виводу інформації безпосередньо, підвищуючи ефективність роботи системи.

OEM-системи на базі нових процесорів будуть мати бінарну сумісність з існуючим програмним забезпеченням і зможуть забезпечити приріст продуктивності без додаткової оптимізації ПЗ.

Poulson і інші майбутні процесори Intel Itanium, що розробляються сьогодні, проектуються таким чином, щоб забезпечити сумісність з існуючим програмним і апаратним забезпеченням, включаючи процесорний слот, призначеними для Intel Itanium 9300. Таким чином, користувачі зможуть збільшувати продуктивність існуючих систем для вирішення завдань критичної важливості шляхом оновлення компонентів, без повторної компіляції.

Сімейство Itanium 9300, як і процесори Nehalem EX, очікувані найближчим часом, використовують одні й ті ж компоненти платформи Intel QuickPath Interconnect, Intel Scalable Memory Interconnect, Intel 7500 Scalable Memory Buffer і загальний контролер введення/виводу (чіпсет Intel 7500).

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.