U2 відзначені премією за кращу сценографію Автор: Andriy · Опубліковано: 11.02.2010 14:42 · Розділ: Музика

Гурт U2. Фото взято з сайту trendsupdates.com
Гурт U2. Фото взято з сайту trendsupdates.com

Сценографія концертів U2 в рамках світових гастролей «360° Tour» принесла команді премію Total Production International Awards за кращі шоу 2009-го року. Нагорода щорічно вручається спеціалізованим виданням TPI Magazine, що відзначає кращі технічні знахідки та рішення в питаннях оформлення сцени.

Нагадаємо, що концерти U2 проходили на відкритій круглій сцені, що надає глядачам повний огляд з будь-якої точки залу. Сцена була забезпечена футуристичними «павукоподібними» конструкціями і масштабними відеоекранами.

«Це вражаюче інженерне досягнення, - вважає шеф-редактор TPI Magazine Марк Каннінгем. - Від сценарію до відео-та аудіо-складових шоу. А четверо музикантів U2 на цій сцені - як вишенька на пирозі!».

Нагадаємо, що перша частина «360° Tour» стартувала влітку 2009-го року і тривала до кінця жовтня. Продовжиться тур 6 червня 2010-го - в цей день в Анахеймі розпочнуться гастролі U2 по Північній Америці, які вже на початку серпня перекинуться на європейські простори. У рамках цього туру - 25 серпня - музиканти вперше виступлять в Росії.

Джерело music.com.ua


Інші новини розділу