Навушники Creative EP-3NC з системою шумозаглушення Автор: Andriy · Опубліковано: 11.02.2010 14:41 · Розділ: Техніка

Навушники з активною системою шумозаглушення є чудовим варіантом для тих, хто любить часто слухати музику в дорозі. Такі навушники дозволяють мінімізувати вплив навколишнього шуму на процес прослуховування музики, наприклад, стукоту коліс в метро. Крім того, завдяки даній системі користувач може слухати музику на набагато меншій гучності, що зменшує шкоду для слуху.

Навушники Creative EP-3NC. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Навушники Creative EP-3NC. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Легкі навушники-вкладиші Creative EP-3NC оснащуються підтримкою функції активного шумозаглушення (ANC - Active Noise-Cancelling). У комплекті з навушниками поставляється спеціальний модуль, час автономної роботи якого становить близько 100 годин від однієї ААА-батарейки. Як стверджує розробник, ANC подавляє до 90% зовнішніх шумів. Creative EP-3NC оснащується кабелем з безкисневої міді завдовжки 1,3 м і позолоченим 3,5-мм міні-джек.

Технічні характеристики Creative EP-3NC:

• 9-мм динаміки з неодімовими магнітами;

• Частотна характеристика: 6 Гц ~ 23 кГц;

• Повний опір: 33 Ом (функція ANC увімкнена) і 16 Ом (функція ANC вимкнена);

• Чутливість (1 кГц): 104 дБ/мВт (функція ANC увімкнена) і 102 дБ/мВт (функція ANC вимкнена);

• Кабель з безкисневої міді завдовжки 1,3 м;

• Час роботи від одного лужного акумулятора типу AAA: до 100 годин;

• Вага виробу: 27 г.

У комплект поставки навушників Creative EP-3NC входять втулки трьох різних розмірів, які підходять більшості людей, адаптер для використання в літаку, лужний акумулятор типу AAA і м'який дорожній футляр для зберігання. Creative EP-3NC надійдуть у продаж на початку весни 2010 р. за орієнтовною ціною 100 євро.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.