Недорогі фотокамери Nikon L21 і L22 орієнтовані на фотолюбителів початківців Автор: Andriy · Опубліковано: 11.02.2010 14:38 · Розділ: Техніка

Асортимент Nikon поповнили недорогі фотокамери L21 і L22. Нові моделі відрізняються максимальною простотою зйомки і, за словами виробника, «дозволяють кожному члену сім'ї отримати максимум задоволення від фотографування і робити чудові знімки».

Фотокамера Nikon і L22. Фото взято з сайту ixbt.com
Фотокамера Nikon і L22. Фото взято з сайту ixbt.com

Камери оснащені системами електронного придушення вібрацій, системою виявлення руху і автоматичного вибору сюжету. У поєднанні з простим автоматичним режимом це дозволяє вести зйомку без жодних додаткових налаштувань. Система інтелектуального портрета дозволить переконатися в тому, що всі потрапили в кадр, а великі кнопки і спеціалізовані режими зйомки та перегляду забезпечать максимальну зручність експлуатації. Обидві моделі записують відео і працюють від звичайних батарейок AA.

Основні характеристики Nikon COOLPIX L22:

• Роздільна здатність - 12 Мп;

• Об'єктив - NIKKOR, 37-134 мм (в 35-міліметровому еквіваленті), f/3,1-6,7;

• Мінімальна дистанція фокусування - 30 см, в режимі макро - 5 см;

• Дисплей - 3 дюйми по діагоналі, 230 тис. пікселів;

• Носій - 19 МБ внутрішньої пам'яті, карти формату SD;

• Чутливість - авто, ISO 80-1600;

• Габарити - 97,7x60,5x28,3 мм;

• Маса - 183 г (з батареєю і картою пам'яті SD).

Фотокамера Nikon і L22. Фото взято з сайту ixbt.com
Фотокамера Nikon і L22. Фото взято з сайту ixbt.com

В якості джерела живлення використовуються два елементи типу AA. За даними компанії, двох батарей вистачає на 240 знімків, літієва батарея витримає 660 знімків, на одній зарядці нікельо-металогідридного акумулятора можна зробити 420 знімків.

У комплект постачання входить два елементи живлення, USB-кабель, аудіовідеокабель, ремінець та CD-ROM з програмним забезпеченням.

Фотокамера Nikon і L22. Фото взято з сайту ixbt.com
Фотокамера Nikon і L22. Фото взято з сайту ixbt.com

Основні характеристики Nikon COOLPIX L21:

• Роздільна здатність - 8 Мп;

• Об'єктив - NIKKOR, 41-145 мм (в 35-міліметровому еквіваленті), f/3,1-6,7;

• Мінімальна дистанція фокусування - 30 см, в режимі макро - 5 см;

• Дисплей - 2,5 дюйма по діагоналі, 230 тис. пікселів;

• Носій - 19 МБ внутрішньої пам'яті, карти формату SD;

• Чутливість - авто, ISO 80-1600;

• Габарити - 92,0x61,1x28,3 мм;

• Маса - 169 г (з батареєю і картою пам'яті SD).

В якості джерела живлення використовуються два елементи типу AA. Зменшення розміру дисплея позитивно позначилося на кількості знімків, що можна зробити на одному комплекті батарей. Воно рівне 280. Літієва батарея дозволить зробити 780 знімків, однієї зарядки нікельо-металогідридного акумулятора вистачить на 500 знімків.

Комплект поставки включає кілька елементів живлення, USB-кабель, аудіовідеокабель, ремінець та CD-ROM з програмним забезпеченням.

На російському ринку модель L21 буде доступна в темно-коричневому, рожевому та сріблястому варіантах забарвлення. Модель L22 випускається в чорному, червоному і сріблястому кольорах.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.