В Лондоні з’явиться перший спортмайданчик для літніх людей Автор: Lesly · Опубліковано: 11.02.2010 11:01 · Розділ: Спорт

Лондон чекає відкриття першого спортивного майданчика для літніх людей, який буде обладнано таким чином, щоб користувачі надмірно не переобтяжувалися.

"В кожному парку є дитячий майданчик, десь-не-десь трапляються спортмайданчики для дорослих, але люди похилого віку не мають де розім’ятися", - розповідає Мадлен Елсдон, представниця від району міста, де буде зведено перший майданчик для літніх людей.

Представники влади розповідають, що планували звести щось таке, що приносило б людям користь протягом тривалого часу. Саме так зародилася ідея відкриття майданчика для людей похилого віку. Спортивні майданчики для літніх спортсменів-аматорів вже давно існують в Європі та Азії, кілька вже існують у Великобританії, однак для Лондона це буде перший такий майданчик.

Під час економічного спаду найбільш постраждали саме літні люди, багато з них перестали відвідувати спортзали, економлячи на власному здоров’ї. Фото взято з сайту theage.com.au
Під час економічного спаду найбільш постраждали саме літні люди, багато з них перестали відвідувати спортзали, економлячи на власному здоров’ї. Фото взято з сайту theage.com.au

Майданчик буде зведено у Гайд Парку навесні цього року. Планується, що тут розміститься шість одиниць спортивного обладнання, яке закуплять в Данії, в тому числі велотренажер та бігову доріжку. За словами Елсдон, все обладнання "вибиралося спеціально для старших людей".

Представники геронтологічних організацій Лондона теж в захопленні від нової ідеї. Вони вважають спортивний майданчик "відмінним способом зацікавити літніх людей займатися спортом та більше спілкуватися між собою". Спільні тренування допоможуть їм подолати відчуття самотності та депресивні настрої.

Варто зазначити, що міська рада виділила 40000 фунтів стерлінгів (близько 60000 дол. США) на реалізацію цього проекту. І кожен бажаючий зможе займатися тут абсолютно безкоштовно. "Це дуже актуально тепер, оскільки під час економічного спаду найбільш постраждали саме літні люди, багато з них перестали відвідувати спортзали, економлячи на власному здоров’ї", - підсумувала Елсдон.

Джерело: sfgate.com


Інші новини розділу

 • Як підготуватися до походу в басейн

  Як підготуватися до походу в басейн · Jane Holiday · 10.07.2017 13:00

  Плавання вважається одним із самих приємних способів кардіонавантаження. Воно дозволяє досягти найрізноманітніших результатів: підвищити пружність шкіри та тонус м'язів, відновити втомлені зв’язки після фізичних навантажень, натренувати серцевий м'яз і відчути себе здоровим. Якщо ви ще не пробували ходити в басейн, але вирішили розпочати, то ця стаття саме для вас.


 • Як правильно стрибати на скакалці

  Як правильно стрибати на скакалці · lesya · 13.11.2016 14:31

  На думку багатьох, стрибки через скакалку - це дитяча забава, залишена в дитинстві, не належить до серйозних тренувань. Та скептикам варто знати, що вправи зі скакалкою, особливо в поєднанні з бігом, плаванням, їздою на велосипеді, забезпечують чудове кардіо-навантаження. Та при цьому важливо розуміти, як правильно використовувати цей фітнес-інструмент.


 • Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні

  Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні · Марина Левицкая · 29.10.2016 18:53

  Навіщо їхати в Куршавель, коли у нас є власний гірськолижний курорт Буковель? Звичайно, можна відпочивати і там, і там. Але в своїх Карпатах треба побувати обов'язково: розчарування не буде точно.


 • Катання на роликах: всі "за" і "проти"

  Катання на роликах: всі "за" і "проти" · Марина Левицкая · 28.06.2016 21:25

  Сьогодні все більше сучасних людей обирають активний відпочинок на свіжому повітрі. Катання на роликах - найулюбленіший спосіб проведення вільного часу як серед молоді, так і серед дорослих.


 • Як віддати дитину на футбол?

  Як віддати дитину на футбол? · Марина Левицкая · 12.06.2016 18:09

  Футбол – улюблена гра мільйонів хлопчаків, яка розвиває фізичні дані, розумові та комунікаційні здібності, загартовує характер та вчить думати, грати в команді та взаємодіяти з іншими гравцями.