Мандарини зміцнюють печінку та позбавляють зайвої ваги Автор: Lesly · Опубліковано: 11.02.2010 09:55 · Розділ: Краса і здоров'я

В ході експерименту, проведеного в Південній Кореї, за участю підлітків, які страждають ожирінням, було встановлено, що вживання мандаринів допомагає впоратися із зайвими кілограмами, а також зміцнює печінку.

Для участі в дослідження було запрошено 60 південнокорейських школярів з надмірною вагою. Протягом трьох місяців половина з них вживали напій з мандаринів і займалися спортом. А друга група намагалася побороти проблему ожиріння виключно з допомогою фізичних навантажень. За підсумками експерименту, перша група втратила в середньому 1,5 відсотків зайвої ваги.

Мандарини виявилися надійними союзниками в боротьбі із зайвими кілограмами. Фото взято з сайту ricardo-roth.de
Мандарини виявилися надійними союзниками в боротьбі із зайвими кілограмами. Фото взято з сайту ricardo-roth.de

Потім дослідження проводилося на щурах, яким протягом двох місяців кололи ін'єкції концентрат мандаринів, після чого пацюки стали меншими в об’ємі на 45% і позбулися 59% жирових запасів в області живота.

Більш того, було з’ясовано, мандаринові ін'єкції відновлюють клітини печінки, а мандариновий сік перешкоджає розвитку старечого слабоумства. Дослідники переконані, що це відкриття допоможе їм у майбутньому розробити лікувальний напій, до складу якого ввійде мандарин. За словами спеціалістів, подібний напій допоможе швидко подолати жирові відкладення та вікове недоумство.

Нещодавно італійські вчені встановили, що у боротьбі з ожирінням та запобіганням розвитку ракових пухлин незамінними помічниками будуть сицилійські червоні апельсини. Детальніше про це читаємо тут.

Джерело: rtkorr.com


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.