Дівчата-підлітки найбільш схильні до розладів харчової поведінки Автор: Lesly · Опубліковано: 11.02.2010 08:49 · Розділ: Суспільство

За інформацією, що міститься в офіційному звіті Агентства харчових стандартів (Великобританія), дівчата-підлітки серйозно підривають своє здоров'я низькокалорійними дієтами, - повідомляє "Mail Online".

В надії скинути вагу і виглядати, як супер-моделі, вони виключають зі свого раціону протеїни і молочні продукти. Як свідчать результати дослідження, 46% дівчат споживає замало заліза, що збільшує ризик виникнення анемії. Крім того, такого роду харчування не забезпечує організм достатньою кількістю магнію та селену, нестача яких призводить до безсоння, головних болів і різких перепадів настрою.

Тільки 7% дівчат з'їдає щодня рекомендовані п'ять порцій фруктів і овочів. А переважна більшість не вживає жирну рибу, в якій містяться жирні кислоти омега-3, які просто незамінні для здоров’я серця і нервової системи. В звіті також значиться, що дівчата-підлітки більше п'ють і курять в порівнянні зі своїми однолітками чоловічої статі.

Сьогодні в суспільстві спостерігаються дві кардинально протилежні проблеми - надмірна худорлявість та ожиріння.
Сьогодні в суспільстві спостерігаються дві кардинально протилежні проблеми - надмірна худорлявість та ожиріння.

"Одночасно із зазначеними проблемами існує ще одна, кардинально протилежна. Мова йде про ожиріння, яким сьогодні страждає приблизно третина всіх дівчаток-підлітків. Та це і не дивно, адже вони споживають вдвічі більше цукерок і шоколаду, ніж їхні матері в цьому ж віці", - розповідає Елісон Тедстоун, експерт з харчування з Агентства харчових стандартів.

"Прагнення сучасних дівчат носити найменший розмір може призвести їх до того, що вони метатимуться між голодуванням і вживанням нездорової їжі, - коментує ситуацію, що склалася, Джанет Трежер, експерт з розладів харчування. - Ще й модна індустрія поставила моделей на небезпечну межу життя і смерті через одержимість худорлявістю. Ця "лихоманка" передається звичайним підліткам, які опиняються під загрозою бути втягнутими у щоденне голодування".

Минулого року супер-модель Кейт Мосс спровокувала хвилю масового обурення, сказавши, що "ніщо не може бути настільки смачним, як худорлявість". А історія з бразильською моделлю Аною Кароліною Рестон, яка померла у віці 21 року, є чудовою ілюстрацією можливого результату всіх низькокалорійних дієт і голодування, попереджають експерти.

Джерело: newsru.com


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.