Встановлено новий світовий рекорд з ковтання шпаг Автор: Lesly · Опубліковано: 10.02.2010 14:35 · Розділ: Події у світі

Новий світовий рекорд ковтання шпаг встановив австралійський шоумен Чейні Халтгрін, що виступає під сценічним псевдонімом Космічний Ковбой. Йому вдалося проковтнути одночасно 18 шпаг, довжина кожної з яких становила 72 см. Варто зазначити, що цього разу Халтгрін побив свій власний рекорд, який встановив 2008 році.

31-річний майстер почав відточувати свою майстерність ще будучи підлітком, використовуючи різні методи, включаючи розтяжку горла за допомогою шлангів. За словами Халтгріна, його трюк не представляв загрози для життя, оскільки демонстрації вправності перед численним натовпом передували довгі та наполегливі тренування.

Рекорд Халтгріна був офіційно зареєстрований представниками Книги рекордів Гіннеса, що були запрошені на шоу. Сам фокусник був дуже задоволений своїм результатом і не намагався цього приховувати.

Космічний Ковбой демонструє медаль за своє найбільше досягнення. Фото взято з сайту dailymail.co.uk
Космічний Ковбой демонструє медаль за своє найбільше досягнення. Фото взято з сайту dailymail.co.uk

Як розповідають науковці, ковтання шпаг та інших гострих предметів – це не ілюзія, а цілком реальний трюк, який таїть в собі немало небезпек для виконавця, яким би підготовленим той не був.

Ще однією проблемою є те, що часто лікарі не знають, як надавати допомогу таким потерпілим у випадку невдалого виконання трюку. Саме тому, було проведене дослідження, в ході якого було встановлено, які наслідки для здоров’я ковтачів шпаг може мати це екстремальне захоплення.

У дослідженні взяли участь 46 любителів гострих відчуттів. Як з'ясувалося, шестеро з них страждали перфорацією глотки і стравоходу, а один з учасників зізнався, що меч якось навіть "полоскотав" йому серце. У дев'ятнадцяти добровольців спостерігалися сильні болі в горлі, поки вони опановували цю складну професію, а у багатьох професіоналів після виступів болить грудна клітка.

Незважаючи на те, що шестеро учасників опитування проткнули себе, зазвичай, процес ковтання гострих предметів проходить. Для справжніх профі причиною серйозних тілесних ушкодження може стати меч незвичайної форми або ковтання декількох мечів одночасно.

Ватро зазначити, що під час цієї небезпечної процедури учасника ні в якому разі не можна відволікати.

Джерело: open.by


Інші новини розділу