Canon PowerShot SX210 IS: "апгрейд" SX200 IS Автор: Andriy · Опубліковано: 10.02.2010 10:19 · Розділ: Техніка

На зміну ультразуму PowerShot SX200 IS компанія Canon підготувала нову камеру PowerShot SX210 IS. Як і попередниця, нова модель виконана в компактному металевому корпусі. Користувачам пропонується вибір з трьох колірних рішень - золотистого, пурпурного і чорного.

Canon PowerShot SX210 IS. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Canon PowerShot SX210 IS. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Серед ключових відмінностей SX210 IS від SX200 IS варто відзначити 14,1-Мп сенсор (проти 12 Мп у моделі SX200 IS) і об'єктив з 14-кратним збільшенням (12x для SX200 IS). Новий режим Smart Shutter дозволяє дистанційно управляти спуском затвора за допомогою усмішки або підморгування.

Canon PowerShot SX210 IS. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Canon PowerShot SX210 IS. Фото взято з сайту 3dnews.ru

З інших технічних характеристик відзначаються оптичний стабілізатор зображення, 3-дюймовий рідкокристалічний дисплей PureColor II G, можливість зйомки HD-відео у форматі 720p, порт HDMI. Для недосвідчених у фотографії користувачів передбачені режими Smart Auto і Easy з технологією розпізнавання сцени. Більш досвідчені користувачі мають можливість контролю над процесом зйомки - є режими автоекспозиції з пріоритетом діафрагми, з пріоритетом витримки, а також ручний.

У США новинка з'явиться наприкінці березня за рекомендованою роздрібною ціною $350.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.