Bon Jovi повертаються до 'слізних' тем Автор: Andriy · Опубліковано: 10.02.2010 10:13 · Розділ: Музика

Фото взято з сайту bringbackglam.com
Фото взято з сайту bringbackglam.com

Рокери Bon Jovi готують сюрприз для своїх фанів. Серія концертів в рамках прийдешнього світового туру групи буде присвячена класичній платівці «Slippery When Wet» - музиканти планують повністю відіграти її програму в ході виступів. Про це розповів журналістам гітарист Річі Самбора.

«У нас заплановано щось близько 15 концертів на лондонській O2 Arena, - говорить Самбора. - І ми маємо намір варіювати сет-лист для кожного шоу. Зіграти на одному з концертів всі пісні з «Slippery When Wet», на іншому - з «Lost Highway» і так далі. Матеріалу у нас достатньо, є з чого вибирати».

«Ну і оскільки гастролі присвячені розкрутці нового альбому«The Circle», відіграємо цілком і його - рази три-чотири в ході туру, - продовжує гітарист. - Але коли і де - це поки секрет!».

Турне ветеранів софт-року стартує 11 лютого в Гонолулу і триватиме більше року. За цей час музиканти зіграють 135 концертів у 30 країнах на чотирьох континентах.

Нагадаємо, що «Slippery When Wet» - один з найуспішніших альбомів Bon Jovi - був випущений у серпні 1986-го року. Лонгплей удостоївся «діамантового» статусу в США і розійшовся тиражем більше 28 мільйонів екземплярів по всьому світу.

Джерело music.com.ua


Інші новини розділу