Процесори IBM Power7 представлені офіційно Автор: Andriy · Опубліковано: 10.02.2010 10:09 · Розділ: Нові технології

Довге очікування процесорів Power7 від IBM підійшло до кінця: «блакитний гігант» офіційно представив нові чіпи, а також сервери на їх основі. Анонсовані процесори мають 8 ядер, кожне з яких здатне обробляти до чотирьох потоків одночасно, при цьому за наявною інформацією продуктивність одного обчислювального ядра дорівнює 32 гігафлопс. IBM відзначає, що в порівнянні з процесорами попереднього покоління (Power6), нові чіпи споживають менше електроенергії, забезпечуючи при цьому велику продуктивність.

Фото взято з сайту 3dnews.ru
Фото взято з сайту 3dnews.ru

На старті було представлено чотири різні моделі серверів: Power 780, Power 770, Power 755 і Power 750. Перші два сервера можуть нести на борту до 64 обчислювальних ядер. У молодших моделей ця характеристика зменшена в два рази. Модель IBM Power 780, крім усього іншого, може похвалитися підтримкою технології TurboCore - ця розробка дозволяє в разі необхідності підвищувати частоту процесорів і відключати половину обчислювальних ядер, надаючи іншій половині доступ до всього обсягу кеш-пам'яті третього рівня.

Постачання серверів Power 750 Express і Power 755 повинні початися 19 лютого, а моделі Power 770 і Power 780 стануть доступні з 5 березня.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.