Rambus пропонує нову швидку пам'ять для мобільних пристроїв Автор: Andriy · Опубліковано: 10.02.2010 10:06 · Розділ: Нові технології

Компанія Rambus, відома своїми розробками в області підсистем пам'яті, представила нову архітектуру пам'яті під назвою Mobile XDR. Вона базується на підходах, позначених Rambus в ініціативі Mobile Memory Initiative, представленої в минулому році.

Схема побудови. Фото взято з сайту ixbt.com
Схема побудови. Фото взято з сайту ixbt.com

Архітектура Mobile XDR характеризується великою пропускною здатністю і малим енергоспоживанням. Це дозволяє створювати мікросхеми пам'яті, які, за словами Rambus, «перевершують орієнтири енергоспоживання та продуктивності для мобільних продуктів наступного покоління».

Як стверджується, архітектура Mobile XDR забезпечить створення пам'яті з пропускною здатністю 3,2-4,3 Гбіт/с в розрахунку на один вивід «з неперевершеною енергетичною ефективністю». Це означає, що компонент пам'яті Mobile XDR DRAM зможе передавати дані зі швидкістю 12,8-17 ГБ/с по шині шириною чотири байти. Що стосується енергетичної ефективності, то її характеризує потужність 2,2 мВт, необхідна для передачі одного гігабіта даних за одну секунду. Резервом підвищення енергетичної ефективності стало зменшення енергоспоживання в активному режимі і прискорення переходу в енергозберігаючі режими. На практиці, за оцінкою Rambus, час автономної роботи багатьох мобільних пристроїв збільшиться більш ніж на 30 хвилин навіть при повному навантаженні на пам'ять.

Ключовими компонентами Mobile XDR є динамічна пам'ять з довільним доступом Mobile XDR DRAM, інтерфейс фізичного рівня Mobile XDR PHY (MIO) і контролер Mobile XDR (MXC). Архітектура Mobile XDR вже запропонована для ліцензування.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.