Megadeth знову разом Автор: Andriy · Опубліковано: 10.02.2010 10:04 · Розділ: Музика

Гурт Megadeth. Фото взято з сайту media.hiponline.com
Гурт Megadeth. Фото взято з сайту media.hiponline.com

Відмінною новиною порадували своїх шанувальників ветерани трешу Megadeth: в групу повертається басист оригінального складу Девід Еллефсон! Девід грав у команді з моменту її заснування в 1983-му - і по початок 2002-го, коли проблеми зі здоров'ям змусили лідера Megadeth Дейва Мастейн розпустити команду.

Брати участь у відродженні групи в 2004-му Еллефсон відмовився, пославшись на порушення якогось укладеного контракту з Мастейном. З тих пір колишні колеги спілкувалися один з одним лише через адвокатів. Схоже, що наближення круглої дати змусило музикантів закопати сокиру війни.

Возз'єднання колишнього складу відбудеться в рамках ювілейного туру «Rust In Peace», присвяченого 20-річчю виходу класичного однойменного альбому Megadeth. Гастролі стартують 1 березня в Спокейні, Вашингтон, і триватимуть до початку вересня - з перервою на квітень і травень. На концертах туру музиканти будуть виконувати повну програму цього диску та найвідоміші хіти з інших альбомів.

«Ці шоу продемонструють силу братської любові і всепрощення, - говорить Дейв Мастейн.- Девід Еллефсон був і залишається невід'ємною частиною Megadeth. Ми примусимо вас тремтіти від захоплення!»

З поверненням Девіда Еллефсона залишився не при справах Джеймс Ломенцо, який трудився в якості басиста Megadeth останні роки. «Я і мої колеги хочемо подякувати Джеймсу за виконану ним роботу, бажаємо йому всього найкращого у його подальших починаннях», - заявив від імені команди Дейв Мастейн. Останньою в складі групи роботою для Ломенцо став альбом 2009-го року «Endgame».

Насамкінець наводимо поточний склад Megadeth: Дейв Мастейн (вокал, гітара), Девід Еллефсон (бас), Кріс Бродерік (гітара) і Шон Дровер (барабани).

Джерело music.com.ua


Інші новини розділу