Shelby знов береться за GT500 Автор: Andriy · Опубліковано: 10.02.2010 09:55 · Розділ: Авто-мото

Чого не вистачало Ford Shelby GT500? З потужністю у машини було все в порядку - 5,4-літрова 540-сильна «вісімка» знімала всі питання - але от до ваги у деяких були претензії. Мовляв, важкуватий «Мустанг». Так що компанія Ford вирішила позбутися всяких реплік з цього приводу.

Ford Shelby GT500. Фото взято з сайту rstcars.com
Ford Shelby GT500. Фото взято з сайту rstcars.com

Під капотом автомобіля 2011 модельного року з'явився абсолютно новий силовий агрегат - алюмінієвий V8 потужністю 550 кінських сил. Так, потужність зросла лише на 10 кінських сил, однак зовсім не це є головною перевагою новинки. Справа в тому, що новий мотор на 46,2 кілограма легший свого попередника. Так що тепер у машини і співвідношення потужності до маси солідніше. Загалом, все в нормі.

До того ж інженери також попрацювали над шумоізоляцією, поліпшили жорсткість кузова, поставили потужнішу випускну систему («голос» такого мотору і послухати приємно), трохи підправили гальмівні механізми і педальний вузол. Та й парочку приємних несподіванок у вигляді фар головного світла з лампами високої розрядності, а також задні складні підголівники.

А якщо комусь хочеться більш чіткого управління, то варто звернути увагу на пакет доопрацювань SVT Performance Package, доступний як опція. До його складу входять 19-дюймові колісні диски спереду і 20-дюймові ззаду, шини Goodyear Eagle F1 SuperCar G, більш жорсткі пружини підвіски. Передаточне число заднього моста теж буде вищим. До речі, якщо вірити представникам Ford, то на тестовому треку завдовжки 2,3 милі купе 2011 модельного року з SVT Performance Package виявилося на три секунди швидшим торішньої модифікації.

На американському ринку автомобіль з'явиться в продажу наприкінці весни.

Джерело rstcars.com


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.