Принтер Prepeat дозволяє економити папір, стираючи надруковані документи Автор: Andriy · Опубліковано: 10.02.2010 09:53 · Розділ: Нові технології

Що написано пером, не вирубаєш сокирою - пам'ятаєте таке прислів'я? Японські інженери задумали спростувати цю мудрість, створивши принтер, який стирає раніше надруковані документи. Іншими словами, новинка дозволяє стирати текст, надрукований на аркуші спеціального паперу, і використовувати цей лист повторно.

Принтер Prepeat. Фото взято з сайту news.ferra.ru
Принтер Prepeat. Фото взято з сайту news.ferra.ru

Новий принтер отримав назву Prepeat і має можливість друкувати на одному аркуші до тисячі разів, попередньо стираючи існуючий текст. Зрозуміло, для реалізації подібної функціональності буде потрібний спеціальний пластиковий папір, а сам принтер оснащений особливої термальною головкою, що дозволяє стирати і знову друкувати на поверхні пластику без втрати якості отриманого зображення.

Єдиним, мабуть, недоліком принтера Prepeat є його ціна. Сам принтер коштує 500 000 ієн (близько 5517 доларів), плюс до цього треба додати ціну пластикового паперу, що коштує 3300 доларів за упаковку в тисячу листів. Такі ціни роблять винахід японських фахівців невигідним для застосування в домашніх умовах або офісах невеликих фірм.

Однак великі компанії з великим документообігом, здається, цілком можуть отримати з нього чималу користь. Не забудемо і про те, що принтер Prepeat не вимагає для роботи чорнила та інших витратних матеріалів (за винятком того самого пластикового паперу). Таким чином, даний пристрій дозволяє зменшити забруднення навколишнього середовища, що важливо у світлі екологічної тенденції, яка набирає силу в усьому світі.

Джерело news.ferra.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.