Тонка камера Fujifilm FinePix Z70 отримала кнопки з підсвічуванням Автор: Andriy · Опубліковано: 10.02.2010 09:49 · Розділ: Техніка

У числі інших компактних камер, представлених компанією Fujifilm на цьому тижні, була і модель FinePix Z70. До особливостей FinePix Z70 виробник відносить компактні габарити, обумовлені застосуванням перископного об'єктива, наявність спеціальної кнопки HD-відеозапису і світлодіодне підсвічування кнопок.

Fujifilm FinePix Z70. Фото взято з сайту ixbt.com
Fujifilm FinePix Z70. Фото взято з сайту ixbt.com

Роздільна здатність датчика зображення FinePix Z70 рівна 12 Мп. Камера оснащена дисплеєм розміром 2,7 дюйма і об'єктивом Fujinon, що охоплює діапазон фокусних відстаней 36-180 мм (в 35-міліметровому еквіваленті).

Перископну схему об'єктива прикрито зсувною кришкою, що дозволило зменшити товщину металевого корпусу камери до 18,1 мм. Камера такої товщини, за словами виробника, може легко поміститися в дамську сумочку або кишеню джинсів.

Fujifilm FinePix Z70. Фото взято з сайту ixbt.com
Fujifilm FinePix Z70. Фото взято з сайту ixbt.com

Подібно камері FinePix XP10, новинка має функцію автоматичного завантаження знятого матеріалу на Інтернет-ресурси Facebook і YouTube. Завдяки цій функції, знімки та відеоролики відповідними позначками автоматично завантажуються на Facebook або YouTube при підключенні камери до комп'ютера, на якому встановлена програма Fujifilm MyFinePix Studio, що входить в комплект поставки.

Камера підтримує HD-відеозйомку у форматі 720p, має відстежуючий автофокус, функції автоматичного вибору сюжетної програми, розпізнавання облич і усунення ефекту "червоних очей". Передбачено випуск камери в кількох варіантах колірного оформлення.

Продажі FinePix Z70 розпочнуться в лютому за ціною $150 (ціна та термін відносяться до ринку США і вказані в якості орієнтира).

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.