Philips SPA2360 і SPA4310 - мультимедійні акустичні системи 2.1 для ноутбуків Автор: Andriy · Опубліковано: 10.02.2010 09:43 · Розділ: Техніка

Компанія Philips представила нові моделі мультимедійних акустичних систем SPA2360 і SPA4310. Як стверджує виробник, вони подарують нове звучання давно знайомим мелодіям з ноутбука, ПК або MP3 плеєра.

Акустика 2.1 Philips SPA2360. Фото взято з сайту news.ferra.ru
Акустика 2.1 Philips SPA2360. Фото взято з сайту news.ferra.ru

Щодня ноутбуки та MP3-плеєри відтворюють величезну кількість найрізноманітніших музичних композицій. Завдяки новим мультимедійним АС Philips SPA2360 можна відчути відтінки звуку улюбленої мелодії. Динамічний бас SPA2360 вихідною потужністю 44 Вт посилює басові лінії за допомогою настройок гучності: від найнижчих до найвищих. Більш того, система SPA2360 може стати родзинкою інтер'єру, привертаючи увагу своїм стильним дизайном.

Акустика 2.1 Philips SPA4310. Фото взято з сайту news.ferra.ru
Акустика 2.1 Philips SPA4310. Фото взято з сайту news.ferra.ru

Завдяки акустичній системі Philips SPA4310 є можливість легко організувати веселу вечірку вдома. Варто просто підключити їх до ноутбука або MP3 плеєра і отримати динамічний бас потужністю 60 Вт і максимальне посилення без спотворень на великій гучності. Якщо ж заплановано романтичну вечерю, нові АС також допоможуть створити відповідну атмосферу, оскільки вони забезпечують якісне відтворення частот нижньої частини діапазону на малій гучності. Більш того, за будь-якої гучності глибокий об'ємний звук створить відчуття різної віддаленості музичних інструментів від слухача.

Рекомендована роздрібна ціна мультимедійних акустичних систем Philips SPA2360 і Philips SPA4310 становить 50 і 65 євро відповідно.

Джерело news.ferra.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.