Моделлю FinePix Z700EXR компанія Fujifilm відкрила новий клас компактних камер Автор: Andriy · Опубліковано: 10.02.2010 09:41 · Розділ: Техніка

Компанія Fujifilm була дуже щедра на новинки в категорії компактних камер на початку цього місяця.

Показана на знімках модель FinePix Z700EXR стоїть у ряді новинок одноосібно. За словами виробника, вона стала першою представницею нового класу «камер з сенсорним екраном і датчиком зображення типу EXR».

Fujifilm FinePix Z700EXR. Фото взято з сайту ixbt.com
Fujifilm FinePix Z700EXR. Фото взято з сайту ixbt.com

Роздільна здатність датчика зображення Super CCD EXR, що використовується в камері, рівна 12 Мп. Як видно, такий же датчик має камера FinePix F80EXR. Нагадаємо, датчик Super CCD EXR дає можливість перемикатися між трьома режимами, вибираючи широкий динамічний діапазон, високе розширення або високу чутливість.

Камера оснащена сенсорним екраном розміром 3,5 дюйма по діагоналі з широкоформатним співвідношенням сторін (16:9). Сенсорний екран використовується не тільки для навігації по меню і зміни параметрів. За допомогою функції Touch Shot користувач може вказати на екрані точку фокусування і зробити знімок, не торкаючись до інших органів управління камери.

Fujifilm FinePix Z700EXR. Фото взято з сайту ixbt.com
Fujifilm FinePix Z700EXR. Фото взято з сайту ixbt.com

Діапазон зміни фокусної відстані об'єктива простягається від 36 до 180 мм (в 35-міліметровому еквіваленті). Завдяки застосуванню перископної схеми об'єктива товщину корпусу вдалось зменшити до 16,9 мм.

До інших особливостей FinePix Z700EXR можна віднести функцію HD-відео у форматі 720p зі звуковим супроводом, функції розпізнавання осіб і домашніх тварин у кадрі.

Починаючи з березня, камера буде доступна в чорному, червоному і сріблястому колірному варіанті за ціною $280 (термін початку продажів і ціна відносяться до ринку США і вказані в якості орієнтира).

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.