Club 3D Radeon HD 5850 у версії Overclocked Edition Автор: Andriy · Опубліковано: 09.02.2010 17:31 · Розділ: Техніка

На офіційному сайті компанії Club 3D з'явився опис нової і дуже цікавої з точки зору виконання модифікації графічного адаптера ATI Radeon HD 5850 на базі створеного по 40-нм технології чіпа AMD RV870 (2,15 млрд транзисторів) з 1440 потоковими процесорами, 72 текстурними модулями (TMU) і 32 блоками растеризації (ROP).

Club 3D Radeon HD 5850 Overclocked Edition. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Club 3D Radeon HD 5850 Overclocked Edition. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Модель під назвою Club 3D Radeon HD 5850 Overclocked Edition (код CGAX-58524DPO) виготовлена під шину PCI Express 2.1 х16 і має на борту гігабайт пам'яті GDDR5 з 256-бітовим інтерфейсом. При цьому новинка є фабрично розігнаним варіантом, що функціонує на частотах 760/4200 МГц (ядро/память), і обладнана оригінальним за дизайном двухслотовим кулером з великим радіатором, чотирма мідними тепловими трубками і великим малошумним вентилятором.

Прискорювач сумісний з DirectX 11, Shader Model 5.0, OpenGL 3.2 і OpenCL, підтримує технології ATI Stream Acceleration Technology, ATI Eyefinity Multi-display Technology, ATI CrossFireX Multi-GPU Technology, ATI PowerPlay Power Management Technology і ATI Avivo HD Video & Display Technology з вдосконаленим інтегрованим відеопроцесором другого покоління (UVD 2.0), а також повністю відповідає всім вимогам операційної системи Windows 7. Що ж до набору виведених на задню панель виходів, то тут присутні два порти DVI і по одному порту HDMI і DisplayPort.

Про ціну і терміни початку масових продажів розглянутого нами продукту поки нічого не відомо.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.