LG Сlubby KM555e - новий Тачфон для меломанів Автор: Andriy · Опубліковано: 09.02.2010 17:27 · Розділ: Мобільний зв’язок

Компанія LG Electronics представила в Росії мультимедійну новинку - телефон LG Clubby KM555e. Модель оснащена набором мультимедійних, комунікаційних і музичних функцій. Досить великий 3-дюймовий WQVGA дисплей телефону обрамлює блискуча металева рамка. Внизу передньої панелі розташовані 3 сенсорні кнопки: прийом, відбій і «Улюблені додатки». З боків розташовані клавіші швидкого доступу до музичного плеєра, фотокамери (3 Мп) з одного боку, а з іншого боку - клавіші регулювання гучності.

LG Сlubby KM555e. Фото взято з сайту news.ferra.ru
LG Сlubby KM555e. Фото взято з сайту news.ferra.ru

Як відзначає виробник, KM555e - це телефон для молодих людей, які цікавляться музикою і слухають її всюди. Передбачено спеціальний доступ з елементів керування телефону на wap-портал «Музичний клуб LG», що включає більше мільйона композицій. Крім того, для покупців мобільного телефону LG Сlubby є розділ з доступом до безкоштовного контенту, який включає хіти, приколи та багато іншого. У LG Clubby KM555e підтримується карта microSD на 16 Гб, що дозволяє завантажити безліч музичних композицій. Звук ушляхетнюється функцією Dolby Mobile. Управління музичними композиціями здійснюється за допомогою візуального інтерфейсу альбому, що виводяться на екран у вигляді диска з обкладинкою, прокручуювання і обирання відбувається за допомогою натискання пальцем. Функція music id дозволяє визначити мелодію, що грає на радіо або у телевізорі.

LG Сlubby KM555e. Фото взято з сайту news.ferra.ru
LG Сlubby KM555e. Фото взято з сайту news.ferra.ru

LG Clubby KM555e виконаний в чорному, сріблястому і фіолетовому відтінках. Крім того, телефон володіє невеликою вагою і компактними розмірами (105,9x53,4x11,95 мм), що дозволяють йому з легкістю вміщатися в кишені або невеликий сумочці. Для спілкування в соціальних мережах є Idea Widgets, які забезпечують швидкий доступ до таких популярних соціальних мереж, як vkontakte.ru, odnoklassniki.ru, месенджера icq і багатьох інших, які легко настроюються користувачем. Ціна LG KM555e становить 230 євро.

Джерело news.ferra.ru


Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.