Серія блоків живлення Thermaltake Toughpower XT отримала моделі потужністю від 575 до 875 Вт Автор: Andriy · Опубліковано: 09.02.2010 17:24 · Розділ: Техніка

Нову лінійку блоків живлення Thermaltake Toughpower XT відкривають чотири моделі потужністю 575, 675, 775 і 875 Вт. Новинки орієнтовані на використання в продуктивних ігрових ПК і показують високу ефективність.

Застосування схеми активної корекції коефіцієнта потужності, перетворювачів постійного струму на шинах 3,3 і 5 В і двухтранзисторної схеми перемикання (технологія Double Forward) дозволило досягти рівня ККД не нижче 89%.

Блок живлення Thermaltake Toughpower XT потужністю 875 Вт. Фото взято з сайту ixbt.com
Блок живлення Thermaltake Toughpower XT потужністю 875 Вт. Фото взято з сайту ixbt.com

У пристроях використовуються твердотільні конденсатори японського виробництва, що відрізняються високою стабільністю при робочих температурах до 105° C. Індикатор S.P.T. дозволяє спостерігати за станом системи в режимі реального часу.

Напруга 12 В виводиться по одній шині. Модульна кабельна система містить роз’єми Molex і SATA, а також шести-і восьмиштирьові роз’єми для підключення графічних прискорювачів.

Компоненти блоку живлення охолоджуються вентилятором типорозміру 140 мм. Завдяки технології Fan Delay Cool вентилятор продовжує своє обертання протягом 15-30 секунд після завершення роботи, щоб розсіяти тепло, що залишилося.

Пристрої відповідають вимогам стандартів ATX 12V V2.3 і EPS 12V V2.91. Заявлений час напрацювання на відмову перевищує 120000 годин. Виробник супроводжує продукти п'ятирічною гарантією.

Продажі блоків живлення Toughpower XT розпочнуться незабаром. В залежності від потужності, рекомендована ціна моделей становить $109, $135, $145 і $159.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.