Роздрібні продажі RealSSD C300, найшвидшого SSD Micron, почнуться 22 лютого Автор: Andriy · Опубліковано: 09.02.2010 17:21 · Розділ: Техніка

Навряд чи в компанії Micron святкують День Радянської Армії і Військово-Морського флоту, але цього року до 23 лютого виявився приуроченим початок роздрібних продажів твердотільного накопичувача RealSSD C300, докладні відомості по якому опублікувало одне з мережених видань.

RealSSD C300. Фото взято з сайту ixbt.com
RealSSD C300. Фото взято з сайту ixbt.com

У накопичувачі використовуються такі ж 34-нанометрові чіпи флеш-пам'яті типу NAND, що випускаються спільним підприємством Intel і Micron - IM Flash Technologies, як і у накопичувачі Intel X25-M. Інженери Micron застосували в C300 новий контролер виробництва Marvell та вбудоване програмне забезпечення власної розробки. Крім того, накопичувач оснащений кеш-пам'яттю об'ємом 256 МБ. Результатом, як стверджується, став найшвидший SSD типорозміру 2,5 дюйма. Заявлена швидкість послідовного читання досягає 355 МБ/с, що вимагало застосування інтерфейсу SATA 6 Гбіт/с, щоб інтерфейс SATA попереднього покоління не став чинником, що обмежує продуктивність.

Покупці зможуть придбати пристрій, який буде запропоновано під маркою Crucial, починаючи з 22 лютого. Накопичувач об'ємом 128 ГБ буде коштувати $399, об'ємом 256 ГБ - $799.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.