Камера Hasselblad H4D-40 з розширенням в 40 Мп Автор: Andriy · Опубліковано: 09.02.2010 17:02 · Розділ: Техніка

Компанія Hasselblad випустила цифрову камеру середнього формату H4D-40. Вона має модульну конструкцію і датчик зображення типу CCD роздільною здатністю 40 Мп. Розміри датчика H4D-40 рівні 33x44 мм, що приблизно вдвічі більше, ніж розміри датчика повнокадрової 35-міліметрової камери DSLR. У камері використовується система автоматичного фокусування під назвою True Focus, випробувана в моделі H4D-50.

Камера Hasselblad H4D-40. Фото взято з сайту ixbt.com
Камера Hasselblad H4D-40. Фото взято з сайту ixbt.com

Технологія True Focus допомагає вирішити завдання точного фокусування при зміні композиції кадру зміною положенням камери. Як відомо, фотографи нерідко вдаються до такого прийому: фокусуються на об'єкті по центральній точці фокусування і потім повертають камеру, щоб скомпонувати кадр. Виникаюча при цьому різниця в відстані від камери до об'єкта до і після повороту може призвести до помилки фокусування, особливо при зйомці з відкритою діафрагмою і малою глибиною різко зображуваного простору. Одним з варіантів вирішення проблеми є використання не центральної, а іншої точки фокусування. У системі True Focus використовується інший підхід. Камера оснащена датчиком повороту (точніше кажучи, швидкості кутового переміщення). Процесор аналізує інформацію, що надходить від датчика, і коригує фокус.

До позитиву H4D-40 також відноситься можливість використання спільно з об'єктивами серії HC/HCD і якісна передача кольорів, що забезпечується технологією Hasselblad Natural Color Solution (HNCS).

Камера орієнтована на професійне застосування. Як стверджує сама компанія, випуском H4D-40 вона «анонсує свій намір донести переваги середньоформатних камер DSLR до професійних фотографів, що використовують 35-міліметрові камери».

Комплект, що включає камеру H4D-40, об'єктив з фокусною відстанню 80 мм, видошукач, ПЗ Phocus 2.0, виробник оцінив в $19955.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.