Sunbeamtech запропонувала своє тріо продуктів з підтримкою USB 3.0 Автор: Andriy · Опубліковано: 09.02.2010 16:59 · Розділ: Техніка

Прагнучи йти в ногу з часом, компанія Sunbeamtech додала в асортимент пропонованих нею товарів три новинки, забезпечені високошвидкісним інтерфейсом USB 3.0, який, як відомо, забезпечує можливість пересилання даних на швидкості до 4,8 Гбіт/с.

Модель Sunbeamtech USB 3.0 Airbox. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Модель Sunbeamtech USB 3.0 Airbox. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Модель Sunbeamtech USB 3.0 Airbox по суті є алюмінієвим боксом з габаритами 203x126x44 мм і вагою 435 г, всередині якого можна встановити один 3,5-дюймовий SATA-вінчестер об'ємом до 2 Тб. При цьому підтримкою оптимального температурного режиму у виробі займається малошумний 80-мм вентилятор з блакитним світлодіодним підсвічуванням, який обертається зі швидкістю 1600 оборотів на хвилину. При бажанні підсвітку можна вимкнути.

Модель Sunbeamtech USB 3.0 HDDPAL. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Модель Sunbeamtech USB 3.0 HDDPAL. Фото взято з сайту 3dnews.ru

У свою чергу модель Sunbeamtech USB 3.0 HDDPAL є док-станцію для розміщення одного жорсткого або твердотільного диска з інтерфейсом SATA II, виконаного в 2,5 - або 3,5-дюймовому форм-факторі і володіє обсягом до 2 Тб. Пристрій має розміри 132x94x69 мм і допускає можливість «гарячої» заміни накопичувача в режимі Plug & Play.

Модель Sunbeamtech SuperSpeed USB 3.0 Expansion Card. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Модель Sunbeamtech SuperSpeed USB 3.0 Expansion Card. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Що ж стосується моделі Sunbeamtech SuperSpeed USB 3.0 Expansion Card, то ця карта розширення виготовлена під шину PCI Express x1 та обладнана парою роз'ємів USB 3.0, які обернено сумісні з USB 2.0/1.1.

Про ціну і терміни початку масових продажів кожного з описаних вище продуктів поки нічого не відомо.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.