Екологічний жорсткий диск Samsung F3EG обсягом 2 Тб для продуктивних домашніх ПК Автор: Andriy · Опубліковано: 09.02.2010 16:57 · Розділ: Техніка

Компанія Samsung Electronics представила новий жорсткий диск для домашніх ПК F3EG, що відрізняється високими технічними характеристиками і екологічністю. Як відзначає виробник, жорсткий диск EcoGreen F3EG володіє більш високим потенціалом, ніж його попередник, модель F2EG. Завдяки збільшеному до 2 Тб обсягу, новинка здатна вмістити до 880 годин відео у форматі DVD або більше 500 000 композицій у форматі MP3. Разом із збільшеним об'ємом нова модель F3EG стала ще енергоефективнішою завдяки використанню чотирьох магнітних дисків підвищеної ємності.

Фото взято з сайту news.ferra.ru
Фото взято з сайту news.ferra.ru

Використання технології EcoTriangle в жорстких дисках Samsung EcoGreen дозволяє добитися низького рівня шуму і менших енерговитрат. А застосування екологічно чистих компонентів без використання галогенних з'єднань і бромованих антипіренів дозволяє відповідати суворим стандартам, включаючи міжнародний стандарт RoHS. У новій моделі жорсткого диска Samsung F3EG використовуються фірмові технології зниження рівня шуму SilentSeek і NoiseGuard. Крім того, завдяки передовій конструкції та застосуванню меншої кількості компонентів, енергоспоживання жорсткого диска F3EG на 40% нижче в режимі очікування і на 10% нижче в режимі читання/запису, ніж у конкурентів. Ця модель жорсткого диска отримала нульовий відсоток відмов при тестуванні в умовах нестабільної напруги.

Samsung також відзначає, що серія жорстких дисків EcoGreen два роки підряд обиралася кращою в класі за енергоспоживанням в порівняльному тесті продуктивності жорстких дисків. Цей тест проводить міжнародна асоціація обладнання та матеріалів для жорстких дисків IDEMA Japan.

F3EG випускається в різних варіантах з об'ємом пам'яті - 1,5 і 2 терабайта, буфером 16/32 Мб і інтерфейсом SATA 3 Гбіт/с. На ринку модель з'явиться у продажі в лютому за орієнтовною роздрібною ціною 145 євро.

Джерело news.ferra.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.