Protoscar виготовив електричну LAMPO2 Автор: Andriy · Опубліковано: 09.02.2010 16:55 · Розділ: Авто-мото

На міжнародному автосалоні в Детройті для екологічно чистих автомобілів було виділено "Електричне Авеню", не залишаться поза увагою "зелені" машини і на майбутньому Женевському мотор-шоу, де компанія Protoscar представить родстер з нульовим вихлопом LAMPO2.

Електромобіль LAMPO2. Фото взято з сайту kolesa.ru
Електромобіль LAMPO2. Фото взято з сайту kolesa.ru

Двомісний електричний концепт LAMPO2 являє собою доопрацьовану версію першого шоу-кара швейцарської компанії Protoscar, який був показаний в Женеві в минулому році. У першу чергу, автомобілю підправили аеродинаміку, для чого довелося внести зміни в дизайн кузова. Деякі стилістичні рішення новинка запозичила у свого попередника, наприклад, прикриті задні колеса. Інтер'єр електричного родстера також трохи "освіжили".

Електромобіль LAMPO2. Фото взято з сайту kolesa.ru
Електромобіль LAMPO2. Фото взято з сайту kolesa.ru

Як і LAMPO, автомобіль LAMPO2 комплектується двома електричними двигунами, розташованими на передній і задній осях, правда, сумарна потужність установки зросла з 286 до 408 к.с., а обертовий момент - з 440 до 640 Нм. Відповідно до офіційного прес-релізу, повнопривідний шоу-кар розганяється з 0 до 100 км/год всього за 5 с, максимальна швидкість машини досягає 200 км/год. Без підзарядки батарей автомобіль здатний проїхати 200 км.

Джерело kolesa.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.