Renault представив Megane Coupe Cabriolet Автор: Andriy · Опубліковано: 09.02.2010 16:53 · Розділ: Авто-мото

У п'ятницю компанія Renault розповсюдила офіційну інформацію і фотографії відкритої версії моделі Megane нового покоління - Coupe Cabriolet. Світова прем'єра автомобіля відбудеться в березні поточного року на моторшоу в Женеві. Про це йдеться в прес-релізі французького виробника.

Renault Megane Coupe Cabriolet. Фото в’язко з сайту rstcars.com
Renault Megane Coupe Cabriolet. Фото в’язко з сайту rstcars.com

Новинка одержала двосекційний скляний дах, який за допомогою електро-гідравлічних приводів забирається в спеціальний відсік у багажнику за 21 секунду. Загальна площа тонованих скляних ділянок верху становить 0,47 квадратних метра. Об'єм багажника кабріолета Renault Megane при піднятому даху складає 417 літрів, а при складеному корисний простір у відсіку зменшується до 211 літрів.

Renault Megane Coupe Cabriolet. Фото в’язко з сайту auto.mail.ru
Renault Megane Coupe Cabriolet. Фото в’язко з сайту auto.mail.ru

Під капот нового купе-кабріолета почнуть ставити відразу три дизеля об'ємом від 1.5 до 1,9 л, а також бензинові мотори об'ємом 1,6 л і 2,0 л потужністю від 110 к.с. до 140 к.с. Не дуже багато, однак, французи вважають, що для машини з відкритим верхом 140 «конячок» буде цілком достатньо.

Renault Megane Coupe Cabriolet. Варіанти салону. Фото в’язко з сайту rstcars.com
Renault Megane Coupe Cabriolet. Варіанти салону. Фото в’язко з сайту rstcars.com

У продажу новинка з'явиться навесні поточного року.

Джкркла: rstcars.com, auto.mail.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.