Olympus називає SP-800UZ найменшою у світі камерою з 30-кратним «зумом» Автор: Andriy · Опубліковано: 09.02.2010 16:48 · Розділ: Техніка

Незважаючи на те, що продажі компактних камер за минулий рік скоротилися на 12,8%, в загальній картині вони становлять значний об'єм, тому цей сегмент продовжує залучати виробників фототехніки.

Камера Olympus SP-800UZ. Фото взято з сайту ixbt.com
Камера Olympus SP-800UZ. Фото взято з сайту ixbt.com

Компанія Olympus оголосила про випуск моделей SP-800UZ і SP-600UZ. Перша з них, за даними виробника, є найменшою в світі камерою, яка оснащена об'єктивом з 30-кратним діапазоном зміни фокусної відстані (28-840 мм в 35-міліметровому еквіваленті). Об'єктив камери SP-600UZ характеризується 15-кратним «зумом» (28-420 мм). На ширококутному кінці діапазону максимальна діафрагма дорівнює f/2,8, у міру збільшення фокусної відстані значення цього параметра зменшується до f/5,6.

Камера Olympus SP-800UZ. Фото взято з сайту ixbt.com
Камера Olympus SP-800UZ. Фото взято з сайту ixbt.com

Обидва апарати підтримують HD-відеозйомку і зйомку панорам, мають набір художніх фільтрів Magic Filter і відслідковуючу функцію автоматичного фокусування. Заслуговує на увагу функція HDMI Control: підключивши камеру до телевізора по інтерфейсу HDMI, користувач одержує можливість керувати переглядом знімків і переміщатися по меню камери за допомогою телевізійного пульта ДУ.

Камера Olympus SP-800UZ. Фото взято з сайту ixbt.com
Камера Olympus SP-800UZ. Фото взято з сайту ixbt.com

Що стосується вищезгаданих фільтрів Magic Filter, під назвою Art Filters вони вперше з'явилися в дзеркальних камерах Olympus E-System в 2008 році. У січні поточного року ця функція була додана в арсенал компактних камер μ-7040, μ-7030 і μ-5010.

Камера Olympus SP-600UZ. Фото взято з сайту ixbt.com
Камера Olympus SP-600UZ. Фото взято з сайту ixbt.com

У випадку SP-800UZ і SP-600UZ список фільтрів Magic Filter включає фільтри Pop Art (насичені, яскраві кольори у стилі поп-арт шістдесятих років), Pin Hole (зменшення яскравості країв кадру, що робить знімок схожим на знімки, зроблені найпростішим об'єктивом), Fish-Eye (знімок піддається спотворенню, властивому надширококутним об'єктивам), Drawing (трансформація в контурний малюнок для розфарбовування дітьми).

Камера Olympus SP-600UZ. Фото взято з сайту ixbt.com
Камера Olympus SP-600UZ. Фото взято з сайту ixbt.com

Розширення старшої моделі дорівнює 14 Мп, молодшої - 12 Мп. Обробкою зображень зайнятий процесор TruePic III. У камерах застосована подвійна система стабілізації, побудована на механічному переміщенні сенсора і підвищенні його чутливості. Розмір дисплея SP-800UZ дорівнює 3 дюйми, у SP-600UZ дисплей має розмір 2,7 дюйма. Нові компактні камери Olympus підтримують картки SDXC (обсягом до 32 ГБ).

Камера Olympus SP-600UZ. Фото взято з сайту ixbt.com
Камера Olympus SP-600UZ. Фото взято з сайту ixbt.com

Продажі SP-800UZ і SP-600UZ повинні стартувати в березні. У комплект поставки SP-800UZ входить літій-іонний акумулятор і зарядний пристрій. Модель SP-600UZ комплектується чотирма батарейками типу AA. Крім того, покупець отримує шийний ремінець, USB-кабель, аудіовідеокабель, ПЗ OLYMPUS для перегляду, редагування і організації фотознімків, записаних у внутрішній пам'яті камер. Орієнтовна роздрібна ціна SP-800UZ становить $350, SP-600UZ - $250.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.