Офіційні подробиці про відеокарту MSI R5770 HAWK Автор: Andriy · Опубліковано: 09.02.2010 16:44 · Розділ: Техніка

Відеокарта MSI R5770 HAWK. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Відеокарта MSI R5770 HAWK. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Не так давно повідомлялося про те, що компанія Micro-Star International підготувала до випуску дуже цікаву за виконанням відеокарту під назвою MSI R5770 HAWK, в основу якої ліг графічний адаптер ATI Radeon HD 5770 на базі виробленого по 40-нм технології чіпа Juniper XT з 800 потоковими процесорами. Тепер розробники офіційно представили своє нове творіння, орієнтоване на найвимогливіших користувачів з числа завзятих геймерів і комп'ютерних ентузіастів.

Відеокарта MSI R5770 HAWK. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Відеокарта MSI R5770 HAWK. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Дана модель сформована на чорній друкованій платі оригінального дизайну і відноситься до продуктів категорії Military Class, які відрізняються застосуванням тільки високоякісної елементної бази, характеризуються підвищеною надійністю і володіють чудовим розгінним потенціалом.

Відеокарта MSI R5770 HAWK. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Відеокарта MSI R5770 HAWK. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Прискорювач виготовлений під шину PCI Express 2.1 x16 і забезпечений підсистемою живлення, виконаною за формулою 7 1 фаза. За відведення зайвого тепла від ключових «гарячих точок» відповідає потужний фірмовий двослотовий кулер Twin Frozr II, конструкція якого припускає наявність великого алюмінієвого радіатора з трьома мідними тепловими трубками і встановленими на ньому двома малошумними вентиляторами. Примітно й те, що на платі виведені спеціальні контактні площадки GPU V-Check Point і Memory V-Check Point для можливості виміру напруги.

Відеокарта MSI R5770 HAWK. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Відеокарта MSI R5770 HAWK. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Відеокарта укомплектована гігабайтом пам'яті GDDR5 з 128-бітовим інтерфейсом, яка функціонує на частоті 4800 МГц, тоді як робоча частота графічного ядра складає 875 МГц. Виріб сумісний з DirectX 11 Shader Model 5.0, OpenGL 3.2 і OpenCL 1.0, підтримує технології ATI CrossFireX Multi-GPU Technology, ATI PowerPlay Power Management Technology, ATI Avivo HD Video & Display Technology, ATI Stream Acceleration Technology і ATI Eyefinity Multi-display Technology, а також повністю відповідає вимогам платформи Windows 7. Що ж до набору присутніх на задній панелі виходів, то тут є по одному порту DVI, HDMI і DisplayPort.

Очікується, що масові продажу описаного вище продукту стартують в березні поточного року, однак про його ціну поки точних відомостей немає.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.