Дієтоголи склали перелік найбільш шкідливих продуктів харчування Автор: Lesly · Опубліковано: 09.02.2010 16:16 · Розділ: Краса і здоров'я

Дієтологи США б’ють на спалах: тільки одного з кожних десяти учнів початкової школи можна назвати абсолютно здоровим. До закінчення навчання у школі практично всі випускники мають одне або більше хронічне захворювання.

Рейтинг найбільш шкідливої їжі очолюють чіпси. Фото взято з сайту topnews.in
Рейтинг найбільш шкідливої їжі очолюють чіпси. Фото взято з сайту topnews.in

Фахівці схильні вважати, що причиною такої сумної картини в першу чергу є порушення режиму харчування та вживання нездорової їжі, яка веде до розвитку серцево-судинних і онкологічних захворювань, а також хвороб шлунково-кишкового тракту і діабету.

У зв’язку з цим, було оприлюднено рейтинг найбільш шкідливих для здоров’я людини продуктів харчування. Перше місце в цьому переліку займають чіпси. Науковці попереджають, що технологія виготовлення чіпсів сприяє утворенню канцерогенних синтетичних сполук, а також інших канцерогенів, таких як акриламід і бензопірен.

Фахівці застерігають, що страви, які готуються у великій кількості жиру сприяють розвитку онкологічних захворювань. Фото взято з сайту blogspot.com
Фахівці застерігають, що страви, які готуються у великій кількості жиру сприяють розвитку онкологічних захворювань. Фото взято з сайту blogspot.com

На другому місці опинилися нездорові страви домашнього приготування. Мова йде про делікатеси, які готуються в олії, як пиріжки та смажена картопля. Варто пам’ятати, що багаторазове використання олії призводить до накопичення в стравах канцерогенів, які, потрапляючи в організм людини, викликають розвиток ракових захворювань.

А замикають трійку "нездорових лідерів" дешеві ковбасні вироби. В більшості випадків частка м’яса в них становить не більше 10%. А наслідки вживання підсилювачів смаку, барвників та ароматизаторів, якими щедро приправлені такі делікатеси, аж ніяк не можна назвати позитивними.

Людям, які переймаються станом свого здоров’я варто обмежити вживання дешевих ковбасних виробів. Фото взято з сайту wordpress.com
Людям, які переймаються станом свого здоров’я варто обмежити вживання дешевих ковбасних виробів. Фото взято з сайту wordpress.com

Крім того, більше шкоди ніж користі вам принесуть солодкі високоенергетичні батончики, основними складниками яких можна назвати цукор та хімічні добавки, а також жирні сорти м’яса, особливо, якщо вони смажилися у великій кількості жиру.

Джерело: oskonews.com


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.