Песимістам загрожує передчасна смерть Автор: Lesly · Опубліковано: 09.02.2010 13:57 · Розділ: Краса і здоров'я

Науковці з Університетського коледжу Лондона (University College London) стверджують, що між нудьгою, до якої призводить щоденна одноманітність, та тривалістю життя існує тісний зв’язок. Звіт про це наукове дослідження опублікований в науковому віснику "International Journal of Epidemiology".

Група британських дослідників під керівництвом Мартіна Шіплі змогла зробити такі висновки в квітні 2009 року після дослідження тривалості життя і причин смерті 7524 осіб віком від 35 до 55 років, які в середині 1980-х років в тій чи іншій мірі були незадоволені своїм життям.

Люди, які відчувають на собі тиск одноманітності й сірості, більш схильні до зловживання алкоголем та тютюнопаління, що скорочує середню тривалість життя і є причиною розвитку захворювань серця. Фото взято з сайту weightlossmelbourne.com.au
Люди, які відчувають на собі тиск одноманітності й сірості, більш схильні до зловживання алкоголем та тютюнопаління, що скорочує середню тривалість життя і є причиною розвитку захворювань серця. Фото взято з сайту weightlossmelbourne.com.au

В результаті, було встановлено, що ризик передчасної смерті серед людей, які назвали своє життя нудним, на 40 відсотків перевищував аналогічний показник в групі людей, які охарактеризували своє життя інакше. Причому, основною причиною передчасної смерті людей, яким не вистачало яскравих вражень, були захворювання серцево-судинної системи.

Варто звернути увагу на те, що, за словами дослідників, жінки вдвічі частіше за чоловіків скаржилися на сірі будні. Крім того, одноманітним життя виявилося у працівників молодого віку і менш кваліфікованих співробітників.

За словами Шіплі, люди, які відчувають на собі тиск одноманітності й сірості, більш схильні до зловживання алкоголем та тютюнопаління, що скорочує середню тривалість життя і є причиною розвитку захворювань серця. Саме тому він радить представникам "нудних професій" знайти собі цікаве заняття, не пов'язане з роботою, яке приноситиме радість та відволікатиме від нав’язливих песимістичних думок.

Джерело: km.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.