Лікування раку простати в Німеччині: Система Кібер-Ніж і брахитерапія Автор: kseniya_www · Опубліковано: 09.02.2010 11:49 · Розділ: Медицина

Огляд

Велика кількість іноземних чоловіків з раком передміхурової залози (декілька тисяч щороку) прагнуть отримати медичну допомогу в кращих університетських клініках Німеччини, більш ніж в будь-якому іншому медичному закладі в світі. Фахівці-онкологи німецьких клінік з раку простати мають великий досвід лікування кожної стадії і форми захворювання. Групи лікарів урологів і онкологів працюють з кожним пацієнтом, щоб визначити найбільш відповідне для його потреб лікування.

Лікування раку простати

Лікарі-онкологи клінік Німеччини проведуть кожного пацієнта через декілька варіантів лікування раку передміхурової залози. Наприклад, лікар вирішує, яка операція вам потрібна і рекомендує тип операції, який може у вашому випадку застосовуватися. Ваш лікар також розповість вам про те, чи слід вам прагнути до променевої терапії. Якщо ви старше 70 років, то можете вибрати тактику вичікування (також називається "обережне вичікування"), якщо ваш рак простати розвивається поволі.

Німецькі онкологічні клініки мають унікальний ресурс, щоб допомогти лікарям і пацієнтам вибирати найбільш відповідне лікування. У багатьох клініках складаються докладні записи про пацієнтів, які пройшли хірургічні операції при раку простати. Отримана база даних відстежує умови лікування і їх результати з часом. Таким же чином спостерігаються і аналізуються результати лікування раку простати установкою Кібер-Ніж і у випадках застосування брахитерапії.

Ці бази даних, вважаються унікальними і найбільшими у своєму роді, оскільки в даний час включають записи про десятки тисяч пацієнтів. Це безцінний інструмент для лікарів, щоб допомогти визначити найбільш ефективні методи лікування і вилікувати рак передміхурової залози, звести до мінімуму побічні ефекти і понизити ризик рецидивів.

Один з висновків: виживаність пацієнтів клінік в десятирічному періоді складає більше 90 відсотків.

Дослідження в Німеччині раку простати

Ну і разом з лікуванням в Німеччині – в онкологічних клініках, наші вітчизняні пацієнти теж вносять свій внесок до розвитку медичної науки, прямо або опосередковано беручи участь в медичних дослідженнях і створюючи статистику. Онкологи клінік часто є членами науково-дослідних організацій, які виконують фундаментальні дослідження з вивчення причин раку простати і прагнуть до кращого обслуговування пацієнтів. Німецькі онкологічні центри дуже цінуються, зокрема із-за їх глибини і ширини ресурсів, що виділяються на вивчення і лікування раку передміхурової залози.


Інші новини розділу