Виникнення побутової амнезії пов’язане з шаленим темпом сучасного життя Автор: Lesly · Опубліковано: 09.02.2010 11:03 · Розділ: Суспільство

Внаслідок сучасного шаленого темпу життя, високого робочого навантаження і стресів частішими стали прояви так званої побутової амнезії. За даними британських фахівців з Національної лотереї, щодня людина забуває про три важливі речі.

Опитування проводилося за участю 2 тисяч британців, які зізналися, що коли забували купити лотерейний квиток, потім не рідко виявлялося, що вигравали їхні "щасливі числа". Крім того, кожен четвертий хоча б раз забував про важливу зустріч, а кожен п'ятий сварився з близькими через пропущене побачення або пам'ятну дату.

У 6% всіх опитаних стикалися зі справжнім ураганом емоцій, коли забували про день народження партнера або про річницю весілля. 10% респондентів втрачали друзів тільки тому, що забували імена їхніх дітей або про їхні дні народження. Варто зазначити, що розвиток технологій також створює проблеми: людині доводиться все більше часу приділяти турботі про найрізноманітніші пристрої.

Щодня людина забуває по три важливі речі. Фото взято з сайту secureportability.com
Щодня людина забуває по три важливі речі. Фото взято з сайту secureportability.com

Організатори опитування склали перелік речей про які люди забувають найчастіше. Як виявилося, практично всі згадують, що приготували собі ароматний чай, коли він уже вистиг і його можна виливати. А відвічним питанням "Де ключі?" сьогодні, мабуть, вже нікого не здивуєш.

Багато людей сьогодні забувають, для чого прийшли в магазин, однак в цьому випадку зарадити легко: перед походом за покупками варто скласти список продуктів, які треба купити і потім не забути, куди поклали записку.

Представниці прекрасної половини людства часто ловлять себе на думці, що знову забули витягти білизну з пральної машини, або м’ясо з морозильної камери, щоб розморозилося.

Крім того, сьогодні люди часто забувають:

- зарядити мобільний телефон або плеєр;

- що не можна лаятися при дітях;

- поставити у ванну новий рулон туалетного паперу;

- де припаркували машину;

- про дні народження чужих дітей;

- полити кімнатні рослини;

- свій власний вік;

- про дні народження друзів;

- записати улюблену програму;

- хліб у тостері;

- подякувати в листі;

- як звуть чужих дітей;

- купити молоко;

- зачинити машину;

- куди поставили гаманець;

- їжу в духовці;

- купити лотерейний квиток;

- опустити сидіння в туалеті;

- ввімкнути пральну машинку;

- закрити кран.

Джерело: thenews.kz


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.