Британці встановили банкомат на висоті 45 см від тротуару Автор: Lesly · Опубліковано: 08.02.2010 17:07 · Розділ: Події у світі

В одному з британських сіл банкомат встановлений на висоті 45 сантиметрів від тротуару. Фактично, це найнижчий у Великобританії банкомат. Як розповідають жителі поселення Вітчерч, спочатку АТМ банку HSBC був розташований трохи вище, проте пізніше місцева влада була вимушена ухвалити рішення про підняття пішохідної зони.

В свою чергу, банк HSBC також не має права перевстановити банкомат на більш високий рівень, оскільки будинок занесено до списку історичної спадщини, а тому вносити будь-які зміни до його фасаду заборонено. Жителям села, щоб отримати гроші, доводиться присідати або нахилятися.

Брайан Вілер – чи не єдиний дорослий житель британського села Вічерч, якому користування незвичайним банкоматом не завдає ані найменших незручностей
Брайан Вілер – чи не єдиний дорослий житель британського села Вічерч, якому користування незвичайним банкоматом не завдає ані найменших незручностей

Проте, для одного чоловіка висота розміщення єдиного цілодобового банкомату є цілком прийнятною. Зріст 47-річного Брайана Вілера складає всього 1 метр 40 сантиметрів, що дозволяє йому користуватися АТМ без особливих труднощів. "Цей банкомат для мене і дітей", - жартує Брайан.

Ще в минулому році в цьому приміщенні знаходилося відділення банку HSBC, яке за рішенням керівництва компанії було закрито. Жителі села намагалися "врятувати" останній у своєму поселенні банк, однак, цілодобовий банкомат - єдине, що їм вдалося відстояти.

Більшість користувачів незвичайного банкомату вже звикли, що зняття грошей вимагає від них певних фізичних зусиль. А деякі знайшли інший вихід – вони навчили користуватися АТМ своїх дітей. "У молодих людей не виникає жодних проблем зі зняттям готівки, однак люди похилого віку змушені постійно присідати. Це чимось нагадує жирафа, який намагається напитися води з басейну. Однак, банк не мав іншого вибору", - розповідає один з жителів села.

Джерело dp.ru


Інші новини розділу