Домашніми улюбленцями високоосвічених людей зазвичай стають кішки Автор: Lesly · Опубліковано: 08.02.2010 16:03 · Розділ: Цікаві факти

Дослідники з Брістольського університету (Великобританія) переконані, що власники кішок, як правило, більш освічені, ніж власники собак.

За результатами дослідження, в якому прийняли участь 2980 чоловік, господарі кішок зазвичай можуть похвалитися університетськими ступенями, тоді як власники з меншою ймовірністю займаються науковою діяльністю.

Крім того, власники кішок здебільшого старші за віком і серед них більше представниць слабкої статі. Крім того, люди, які заводять кішок, частіше, ніж у випадку з господарями собак, виявляються власниками заміських ділянок.

Власники собак приділяють своїм улюбленцям набагато більше часу, ніж господарі кішок. Фото взято з сайту zimbio.com
Власники собак приділяють своїм улюбленцям набагато більше часу, ніж господарі кішок. Фото взято з сайту zimbio.com

Такий розподіл вчені пояснюють можливістю проводити більше часу зі своїм улюбленцем. Справа в тому, що більш освічені люди зазвичай більше працюють і тому підбирають собі тварин, які "вписуються в їхній графік життя". Адже кішок, на відміну від собак, не треба вигулювати і вони не вимагають постійної уваги з боку господаря.

"Догляд за кішками вимагає значно менше часу, ніж за собаками, тому, не дивно, що вони більш популярні серед освічених людей, які допізна працюють і долають в дорозі великі відстані", - пояснює керівник дослідження, доктор Джейн Мюррей.

Крім того, в ході дослідження було з’ясовано, що у Великобританії живе понад 20,8 мільйона собак і кішок. Це майже вдвічі більше, ніж вважалося раніше. Дослідники планують провести повторне дослідження в 2011 році.

Джерело: rian.ru


Інші новини розділу