S1Digital Blu-ray Disc Changer - недешева бібліотека на 100 оптичних дисків з підтримкою Blu-ray Автор: Andriy · Опубліковано: 08.02.2010 11:40 · Розділ: Техніка

Велика кількість оптичних дисків приносить їх власникові не тільки радість, але й турботи, пов'язані з каталогізацією їх вмісту та пошуком потрібного диска. Компанія S1Digital пропонує свій варіант вирішення цих проблем, оформлений у вигляді пристрою S1Digital Blu-ray Disc Changer. Пристрій, що являє собою бібліотеку оптичних дисків, легко інтегрується до складу домашньої розважальної системи на базі ПК.

S1Digital Blu-ray Disc Changer. Фото взято з сайту ixbt.com
S1Digital Blu-ray Disc Changer. Фото взято з сайту ixbt.com

Будучи підключеним до S1Digital Media Center або іншого мультимедійного ПК, що працює під управлінням Microsoft Windows 7 або Vista, він здатний прийняти до 100 носіїв формату Blu-ray або DVD з фільмами. Програмне забезпечення disc, що входить в комплект постачання, автоматично сканує диски і завантажує інформацію про них, включаючи зображення обкладинок. Після каталогізації користувач може переглядати інформацію про фільми і самі фільми, просто вибравши бажаний об’єкт по обкладинці. При цьому немає необхідності шукати сам диск і вставляти його в оптичний привід ПК.

Під час підключення бібліотеки до S1Digital Entertainment Server або іншого сервера Windows Home Server, користувачі можуть автоматично архівувати на сервері вміст дисків форматів Blu-ray, DVD і CD. Цю операцію, а також пошук і завантаження додаткових відомостей про звукозаписи та фільми виконує комплектне ПЗ. Після архівування та каталогізації кожен фільм і музичний альбом стає доступний в домашній мережі.

Продажі S1Digital Blu-ray Disc Changer вже почалися за рекомендованою ціною $1499.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.