Компанія AIS представила укріплений планшет з 3G, GPS і сенсорним дисплеєм LED Автор: Andriy · Опубліковано: 08.02.2010 09:23 · Розділ: Техніка

Компанія AIS представила 10,4-дюймовий комп'ютер планшетного типу Outdoor Semi-Rugged Tablet PC. Сама назва продукту говорить про те, що він призначений, насамперед, для використання поза приміщеннями. Планшет, що має розміри нетбука, базується на процесорі Intel Atom Z530 з тактовою частотою 1,6 ГГц. Зв'язок забезпечують модулі бездротового зв'язку Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 2.0 + EDR і 3G, також у нього є GPS модуль і багатий набір різних портів. Пристрій укладено в пиле-волого-непроникний і стійкий до вібрації корпус, який має ступінь захисту IP54, планшет витримував неодноразове занурення у воду на глибину до 1 метра.

Планшет Semi-Rugged Tablet PC. Фото взято зсайту news.org.ua
Планшет Semi-Rugged Tablet PC. Фото взято зсайту news.org.ua

Особливо виробник звертає увагу на 10,4-дюймовий сенсорний LCD-дисплей з роздільною здатністю XGA, який, як стверджує компанія, є легким для читання навіть при яскравому сонячному світлі. З інших характеристик Semi-Rugged Tablet PC варто відзначити наявність двох батарей, які забезпечують пристрою до 6 годин автономної роботи, при цьому є функція гарячої заміни.

Планшет Semi-Rugged Tablet PC. Фото взято зсайту news.org.ua
Планшет Semi-Rugged Tablet PC. Фото взято зсайту news.org.ua

Вага пристрою становить близько 1180 грамів. Планшет поставляється з такими встановленими операційними системами як Windows XP Professional Embedded або Windows XP Embedded. Інформації про надходження AIS Outdoor Semi-Rugged Tablet PC в продаж і про його вартість в даний час немає.

Планшет Semi-Rugged Tablet PC. Фото взято зсайту news.org.ua
Планшет Semi-Rugged Tablet PC. Фото взято зсайту news.org.ua

Джерело news.org.ua


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.